oyun yüklenmiyor


hazarereng

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarıma netten veya epic gamesden oyun indirmeye çalışıyorum nete girip indir yazısına tıklıyorum ne indiriyor nede birşey oluyor sadece öle kalıyor epic gamesden oyun indirmeye çalışıyorum yükleme konum hatası diyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@BLasTeaR
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba,@hazarereng
Türlü sorunlardan dolayı vermiş olabilir bakmak lazım, Discord sunucuma geliniz, oradan Ekran Paylaşımı ile yardımcı olayım.
Discord:
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt