Oyun Yükleyemedim Lisans İstiyor ?

 • 9 Mart 2013
 • 3051 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar Tablete Modern Combat 4 Zombie Wood Six Guns vb. Apk+Sd Dosyaları Atıyorum Oyunu Aynı Yükleme Talimatlarına Göre Eksiksiz Yapıyorum Ama Lisans İstiyor Buy Lisanse Diyor Play Storeye Gönderiyor Nasıl Yapıcam Yardım Edin Lütfen Nasıl Oyun Oynuyacam ?

  - - - Eklendi - - -

  Arkadaşlar Lucy Patcher ile Lisansı Kaldırdım Sd Dosyası Yokmuş Gibi Davranıyor Şimdide Yaaa Biri Yardım Etsin
   


  Yazan: ayran3883
 2. Malesef her oyun/uygulama her cihazda çalıştırılamıyor.Lisans hataları genelde çözülemiyor.Siz uygulamayı ve sd'yi kaldırın.Uygulamayı tekrar kurun ama çalıştırmayın.Lucky ile kırmayı deneyin.Sonra sd'yi atmadan açıp wifi ile datayı çekmeyi deneyin.Böyle bir şansınız yoksa sd'yi atıp oyunu açmaya çalışın.
   
 3. Adam Youtubedeki Videolarda Oynuyor Ben Oynayamıyorum :(
   
 4. öncelikle six guns lisans isteyipte çalışmamazlık yapamaz çünkü oyun zaten mağazada ücretsiz :) onu sorunsuzca oynayabiliyo olmalısın senin tek sorunun oyunlarının kırılmamış olması büyük ihtimal bu yüzden mağaza oyunu parayla satın almadığını anlıyor ve kullanılmaz hale getiriyor. Diğer saydıkların paralı oyun demek indirdiğin yerdeki kırık değil büyük ihtimal çünkü zombiewood u ben daha 2 gün önce yükledim ve sorunsuzca oynuyorum artı avp evolution, tower rider gold bu oyunlarda paralı ve bunlarıda sorunsuz bi şekilde oynayabiliyorum hiç lisans bişey çıkmıyo karşıma. artı tabletim rottlu bile deil daha bide root yapabilsem daha neler neler yaparım da :) bi yardım göremedik android bölümünden her zaman ki gibi :) ben en güzeli kendi başımın çaresine bakayım onun da yolunu bulurum elbet. Ama sanırım sen rootlamışsın lucky patcher ı kullanabiliyosan rootlu demek ki tablet :) kısacası bence sorun senin bulduğun oyunlarda bide farklı yerlerden bulup kurmayı dene aklıma başka bişey gelmiyor. başka türlü sorun yaşamamalısın çünkü.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 16:26