Oyun Tableti Siparişlere Yetişemiyor, Hatta Yok Satıyor !

• 18 Mart 2013
  • 424 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. http://www.maxicep.com/tablet-pc/razerain-oyun-tableti-edge-duyuruldu-746423.html

Daha önce duyurusu yapılan oyun tableti aşırı yoğun ilgi gördüğünden artık ön sipariş bile alınmıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Windows 8 işletim sistemi bulunan Razer'in oyun tableti edge oyun dünyasında sene başında duyurulmuştur. Mart başında ön sipariş almaya başlayan şirket, aldığı aşırı talep nedeniyle Razer Edge'in Pro versiyonu için sipariş almayı kesti.

Facebook'tan konu hakkında açıklamada bulunan şirketin CEO'su Min-Liang Tan, açıklamasında üretim kapasitelerinin ön gördüğünden çok fazla talep geldiğini ve önümüzdeki aylarda daha çok cihaz üreteceklerini belirtti.

Razer Edge'in bir üst modeli Razer Edge Pro, 10.1 inç ekran, Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GT640M LE GPU, 8GB DDR3 RAM'e sahip. Tabletin 128 GB'lık versiyonu 1299 dolar'dan satılırken, 256 GB'lık versiyonu ise 1499 dolar'dan satılıyor. Razer Edge'in normal versiyonunun limitli sayılarda halen mevcut lduğunu da belirtiyor. Normal versiyonda Intel Core i5 işlemci, NVIDIA GT640M LE GPU, 4GB DDR3 RAM ve 64 GB'lık SSD sabit disk bulunuyor. Bu versiyon 999 dolar'dan satışa sunulmuş durumda.

Yazan: Mad EagLe
  2. Süper.. :ehe

3. benim laptop kadar neredeyse :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 06:57