Öneri Oyun için yardım edebilir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Oyun için yardım edebilir misiniz ?
Arkdaşlar bilgisayar 2000 den kalma antika olmasını bekliyom :D :D :D . Şaka bir yana şu özelliklerdeki bilgisayarın kaldırabileceği oyun önerirmisiniz? Lütfen mario felan gibi dalga geçmeden adam gibi cevaplar istiyorum benim için önemli birşey bu

exp_l0it

exp_l0it

Üye
belki lol oynarsın kardeş denemek lazımama kasarak yani 15-20 fps ile en düşük grafikte..

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
valla büyük ihtimal NFS:Most Wanted oynarsın (ilk çıkan). çünkü fx5200 kartla oynayan arkadaşımı hatırlıyorum o zamanlar :) Half Life 2 de oynayabilirsin sanırım ama tam emin olamadım ondan :) onun dışında aklıma şu an gelmedi.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
2006'ya kadar çıkmış çoğu oyunlar..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
eskiden gta cs nfs vb. birçok oyunu kaldırırdı emektar :D ta ki formata gönderdiğim adam ekran kartını yakıp rami çalana kadar. sonradan farkettim ekran kartını demişti de rama hiç bakmamıştım 6 gb ram vardı 5 gb çalmış adam :D 1 gb lik takmış geri de bulamadım herifi iş yerini kapamış

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
eskiden gta cs nfs vb. birçok oyunu kaldırırdı emektar :D ta ki formata gönderdiğim adam ekran kartını yakıp rami çalana kadar. sonradan farkettim ekran kartını demişti de rama hiç bakmamıştım 6 gb ram vardı 5 gb çalmış adam :D 1 gb lik takmış geri de bulamadım herifi iş yerini kapamış
:oha:yok artık yuh

-India-

-India-

Üye
imkanın varsa yeni bir pc al kurtul. yoksa mario gibi oyunları oynamak zorundasın gibi

Serhan

Serhan

Üye
mario

exp_l0it

exp_l0it

Üye
rica ederim :)

kinger1905

kinger1905

Üye
Strateji oyunlarını genel olarak kaldırır. Ama inşallah Bilgisayarın çalışıyordur halen :):):)

007wolverine

007wolverine

Üye
half life kaldır kesinlikle :)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
eyw sağolun :D

Üst Alt