Oyun İçi Hile Programi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Asus.

Asus.

Üye
    Konu Sahibi
Oyun İçi Hile Programi ?
Arkadaslar bildiginiz uzere pc oyunlarinin bazilarinda Cheat Engine programi yardimiyla para veya kredimizi degistirebiliyorduk bu program sayesinde...
Androidde bu islemi yapabilen 3-4 program var;
Game Killer--Game Hacker--GameCİH vs.vs
Arkadaslar benim sikintimbu programlar benim ROOTLU cihazimda duzgun calismiyorlar;mesela game killer hep kapanip aciliyir kafasina gore sonra
deger giriyorum aramiyor vs vs

Game hacker menuden tikliyorum programa ^Requesting root access...^ yaziyor ne kadar beklesem oyuna girsem de gitmiyor ekrandan zaten program acilmiyor sadece bu yazi geliyor ekrana

SuperSu yetkisini hepsine versim tele res attim supersu kayitlarindan sildim hepsine izin verdim sonuc ayni.
Arkadaşlar ne yapabilirim bu sorunlaricin yada baska bole program biliyorsaniz calisiyorsa soylermisiniz??.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
en iyisi freedom

jr_jamis

Üye
Freedom bütünnoyunlarda çalışmaz artı türkiyede çalışmamaktadır haberiniz olsun bu arada bulan banada haber etsin gply fena canımı sıkmaya başladı kart eksterlerini saklayama z durmdayım aciillll yardım

freeze_king

freeze_king

Üye
freedoom Türkiye de çalışmıyor..bunun için hola programı indirdim uygulama ile ulkeyi kanada dan gösterdim şuan freedoom u kullanabiliyorum bi deneyin isterseniz..

Karavelaa

Üye
Cheatengine'nin mobile versiyonu çıktı kullanabilirsiniz.

Asus.

Asus.

Üye
    Konu Sahibi
Deniyecegim tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
afer459

afer459

Üye
Luck patcher en iyisi

Asus.

Asus.

Üye
    Konu Sahibi
Luck patcher en iyisi
Kardesim lucy indirmistim bi kac kere ama neler yapabildigini bilmiyorum mesela para miktarini arttirabilirmiyim ne ve nasi yapabilirim video yada yazarak aciklayabilirmisiniz???

Karavelaa

Üye
Kardesim lucy indirmistim bi kac kere ama neler yapabildigini bilmiyorum mesela para miktarini arttirabilirmiyim ne ve nasi yapabilirim video yada yazarak aciklayabilirmisiniz???
Lucky de yapamazsın onu ama.GameCIH ile yapabilirsin.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
rootsuz çalışan hack programı var mı peki?

Jus7ice

Jus7ice

Üye
teşekkür ederim

Üst Alt