oynayacak oyun bulamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
oynayacak oyun bulamıyorum
steam hesabımda ücretsizler dahil 557 oyun var ama hepsinden sıkıldım. bana yeni oyun bağışlayacak var mı?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
harddiskin kaç gb? :hmmm

NEXUS

NEXUS

Üye
harddiskin kaç gb? :hmmm
2018 yılındayız ve cidden Steam'ı bilmiyor musunuz? Steam'da ki oyunları indirmek zorunda değilsiniz.

steam hesabımda ücretsizler dahil 557 oyun var ama hepsinden sıkıldım. bana yeni oyun bağışlayacak var mı?
Crash Bandicoot'u al 10 Temmuz'da oyna. :D Ön Sipariş verdim 10 Temmuzu bekliyorum şuan. PS4'te oynayıp 3 oyunda da platinum yaptığım halde aldım üstelik. :D Bir PS1 klasiği grafikleri yenilenip mekanikler azcık değişince efsane olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
2018 yılındayız ve cidden Steam'ı bilmiyor musunuz? Steam'da ki oyunları indirmek zorunda değilsiniz.

Crash Bandicoot'u al 10 Temmuz'da oyna. :D Ön Sipariş verdim 10 Temmuzu bekliyorum şuan. PS4'te oynayıp 3 oyunda da platinum yaptığım halde aldım üstelik. :D Bir PS1 klasiği grafikleri yenilenip mekanikler azcık değişince efsane olmuş.
steami tabii ki biliyorum :aha: indirmeden oynayana görmedim ben :hmmm

Baydırman

Baydırman

Moderator
:zong:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi

PS1 ve PS2 aldım. İlk önce onlarda oynayayım da. :D

Baydırman

Baydırman

Moderator
Oynadın mı?

Üst Alt