" Öyle Ölünmez Böyle Ölünür "

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
" Öyle Ölünmez Böyle Ölünür "

Konya'da karısının kendisini aldattığını düşünen yeni evli koca kavga sonrasında eşinin pencereden atladığını, kendisinin ise" öyle ölünmez böyle ölünür"diyerek 17 yerinden bıçaklayıp öldürdüğünü söyledi.

Gece 02.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Hoşhavanata Mahallesi Baruthane Caddesi No:1'de meydana gelen olayda, tavuk çiftliğinde çalışan Mehmet K.(23), 9 ay önce evlendiği eşi Kadın Kalem'i (21) cep telefonunda başka bir erkekle konuşarak kendisini aldattığını söyleyerek kavga etti. İddiaya göre, kavgada Mehmet Kalem, eşini evlerinin üçüncü katın penceresinden intihar süsü vermek için aşağı attı. Ölmeyen eşini gören Mehmet K, bu kez eline bıçak alarak aşağı indi ve karısını 17 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan kadın kaldırıldığı Konya Numune Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

PENCEREDEN ATLAYINCA ÖLMEDİ, BEN DE BIÇAKLA ÖLDÜRDÜM

Kendisinin eşini pencereden attığını kabul etmeyen katil zanlısı koca polise verdiği fadede, " Eşimin başka bir erkekle telefonla konuştuğunu görünce, telefonu elinden aldım. Karşıdaki benimle konuşmadı. Kavga ettik. Sinir krizi geçiren eşim pencereden kendini aşağı attı.

Aşağı indiğimde yaralandığını gördüğüm eşimin beni aldattığından emin olunca öyle ölünmez böyle ölünür diyerek bıçakladım.Sonrasını çok fazla hatırlamıyorum" dediği öğrenildi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu Ekipleri tarafından ifadesi alınan katil zanlısı Mehmet K. ile suç aleti bıçağı saklayan kardeşi Hakan K. Adliyeye sevk edildi.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
kafayı yemiş bu insanlar ya

CEREN

CEREN

Üye
töbe töbe ya insan sinirlenince bukadar kötü olabiliyormu ya????
üstelik ortada kesin bişey yokken çok yazık.

Salihyet

Salihyet

Üye
insan demeyin bari.. :@ insanlıktan çıkılan nokta, herhalde burasıdır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...