Oxygen Phone Manager 2.4 for Symbian [NEW]

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Oxygen Phone Manager 2.4 for Symbian [NEW]
Ünlü telefon yönetimi programı, Oxygen Phone Manager.Bu modeli, symbian sistemli telefonlarda çalışmaktadır.

Genel anlamda, pc suite nin yaptığı işleri yapabiliyor ve kimi zaman fazlasını bile bulabiliyorsunuz.. :box:

This version supports the following phones: BenQ P30, Motorola A925, Motorola A1000, Nokia 3230, Nokia 3600, Nokia 3620, Nokia 3650, Nokia 3660, Nokia 6260, Nokia 6600, Nokia 6620, Nokia 6630, Nokia 6670, Nokia 6680, Nokia 7610, Nokia 7650, Nokia 7710, Nokia 9300, Nokia 9500, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Panasonic X700, Sendo X, Siemens SX1, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson P900, Sony Ericsson P910i, Vodafone 702NK, Vodafone X701.

Changes in version 2.4:
=======================
1. Added support for Nokia 6630.
2. Added support for Vodafone X701 and Vodafone 702NK.
3. Added support for Sendo X.
4. Added support for Panasonic X700.
5. Added support for Motorola A1000.
6. Added support for BenQ P30.

Son Adım:
Dosyadaki "opm.***" dosyasını C:\Program Files\Oxygen ( Programın kuruldugu dizine ) yapıştırın ve öyle programı açın...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yeni telefonları desteklemesi gerçekten iyi oldu.

Uğraşların ve çaban için teşekkür ederim Negative ;)

opportunity

Üye
NORMALDE SX1 98 DE ÇALIŞMIYOR BU PROGRAMLA ÇALIŞABİLİRMİ?
BİRDE PROGRAM İÇİN ŞİFRE İSTİYOR VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
İlk mesaja cracklenişini yazdım . Program full dür :mf:

madisom

Üye
şu programın 6260 ile widcom bağlantıda nasıl bağlanılacağını bilen varmı çıldırttı beni ya ne gerekiyorsa yapıyorum olmuyor aptal program...

riddick

Üye
madisom kardeş bu programın bu versiyonu beş para etmez Bende denedim bağlanmıyor çünkü microsoft bluetooth seçeneği yok ama 2.5 versiyonunda var hatta şu anda 2.6 versiyonu var.Sitesinden indirip deneyebilirsin ama ***** bulmak zor gibi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Şu an crackli en güncel version 2.4 o yüzden verdik.

abuzer37

Üye
ya sagolun arkadaslar . su 6630 için bunu arıyordum birde en yenisi kırılıp verilse
teskkurler

CooL'n'Quiet

Üye
yaw arkadaşlar bu program telefonu görmüyor data kablosuyla bağlıyorum ama görmüyo nasıl tanıtcaz bunu bilen varmı?? :vur:

aliatar

Üye
Selam arkadaşlar bende OPM symbian 2.7 versiyonu bulunmakta isteyen arkadaşlar benimle direkt bağlantıya geçebilir. Ayrıca 6260 tada gayet iyi çalışıyor.

Not : Çoğu zaman çalıştığım için hemen yanıt veremeyebilirim ama elimden geldiğince yardımcı olmak isteri hatta yapabilirsem upload ederim saygılar.

[email protected]

midnight

midnight

Üye
Originally posted by aliatar@Jul 18 2005, 09:21 PM
Selam arkadaşlar bende OPM symbian 2.7 versiyonu bulunmakta isteyen arkadaşlar benimle direkt bağlantıya geçebilir. Ayrıca 6260 tada gayet iyi çalışıyor.

Not : Çoğu zaman çalıştığım için hemen yanıt veremeyebilirim ama elimden geldiğince yardımcı olmak isteri hatta yapabilirsem upload ederim saygılar.

[email protected]
[post=112480]Quoted post[/post]​

Kardeş Rapidshare'e upload etsen herkes faydalanır.. ;)

yahoo

Üye
rapidshare i kullanmayin lutfen. Hayatimda hic bir yer basima bukadar bela olmadi. Ne aradiysam ordan cikiyor karsima ama hic birsey indiremedim o lanet yerden. Kendi sitemi acicam yakinda ve tamamen bedava olacak.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
yaw bendede calısmadı.billionton 100m var.
tanımıyo belkide agent de bi sorun var bılmıyorum bt baglantısı yapıp pcye baglanıyo ve agentdan cıkıyor.
2.2nin demosu falan vardı kendı agnet ı ıle calıstırabılıyodum sımdı o da calısmıyo.yenı cr*cklı versıyon??? :'(

Tunay_83

Üye
Şimdi bu program windows98 de kurulup SX1de dosya travnsferi yapmamızı sağıyor mu?

pc_delisi

Üye
evet arkadaslarım bu ısınıze yarar erhalde.

;;)

reskar

reskar

Üye
kardeş eline,emeğine ve paylaşımınıza teşekkürederim ama bu proğram çalışmıyor.bende 6600 ve 6680 var iki side olmuyor aynen yazdığını uyğuladım.

endera

Üye
cekemedim...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye

programı kurup çalıstırınca 8.2005te bitti diyor, yeni telefon falan ekleyemiyoruz.key dosyasının suresı dolmuş.yenı key olan var mı? kullanan arkadaslar nasıl kullanıyor bu halıyle anlam veremedım.anlatırsanız makbule gececek...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
saolasin nega abi

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
delmira, programı çalıştırabildin mi?

Üst Alt