oxford sözlük istiyorum yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nofrost

Üye
    Konu Sahibi
oxford sözlük istiyorum yardım edin
arkadaşlar lütfen oxford pocket dictionery olan varsa bana yollasın.rica ediyorum.ben trial olanın version 2 sini yükledim.msdict viewer + oxfprd pocket birlikte yükleniyor.

tamam o çalışıyor ama trial sonuçta.v1.10 yükledim bu siteden onu bir türlü çalıştıramadım?

yok mu elinde başka olan?

warrior

Üye
oxford wardı da biz mi yüklemedikk :lol2: :haha: :lol2: :haha: :lol2: :haha:

Alive

Alive

Üye
Originally posted by warrior@Oct 2 2005, 07:46 PM
oxford wardı da biz mi yüklemedikk :lol2: :haha: :lol2: :haha: :lol2: :haha:
[post=183457]Quoted post[/post]​

eheuaheuahuehu :artı: :lol2:

PaNTeR

Üye
Arkadaşlar, oxford'un olmadığını tatlı bir dille söyleyesek de, yeni katılan bir arkadaşımıza önce HOŞGELDİN desek??? :nono:

Not: Kimse üzerine alınmasın ;;)

nofrost

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by PaNTeR@Oct 2 2005, 08:03 PM
Arkadaşlar, oxford'un olmadığını tatlı bir dille söyleyesek de, yeni katılan bir arkadaşımıza önce HOŞGELDİN desek??? :nono:

Not: Kimse üzerine alınmasın ;;)
[post=183489]Quoted post[/post]​

anlayışınız için teşekkürler.aslında ilkönce sitede arama yaptım.bende trial version 2.0 var.ama onun belki orjinali vardır diye düşündüm?

ama sitede bulunan version 1.10 u yüklüyorum bir türlü çalışmıyor.herhelde benim telefondan kaynaklanan bir sorun.

yine de teşekkürler

PaNTeR

Üye
Biln bir arkadaş varsa mutlaka cevabını alırsın... Bende bir araştırayım, resmili bir oxford sözlük vardı, daha önce yüklemiştim fakat ingilizceden ingilizceyeydi... Neyse bir bakalım ;;)

msw

msw

Üye
msdict viewer zaten oxford onu kurun..

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by warrior@Oct 2 2005, 05:46 PM
oxford wardı da biz mi yüklemedikk :lol2:  :haha:  :lol2:  :haha:  :lol2:  :haha:
[post=183457]Quoted post[/post]​

Evet var, ve evet yuklemedik. Varligini bilip bilmeden yorum yazmayin isterseniz.

Buyrun size Symbian teller icin .sis formatinda Oxford sozluk. Isteyen bulur abiciiimmm :P

INDIRIN

Bu arada eger daha baska sozluk isterseniz asagidaki linke onceden eklemistim, ordan indirebilirsiniz. Yalniz Turkce yok, onu bastan soylim...

>>>Slovoed Sozlukler<<<

PaNTeR

Üye
Ehehe, tam buldum derken iceboy benden önce davranmış :DD

Bu arada Süleyman Demirel mantığı ile yaklaşmayın arkadaşlar :P
Benzin vaadıda, biz mi içtik? :)

Arkadaş zaten en başta elinde olduğunu belitmiş ve tam sürümü için yardım istemiş...

perkon

perkon

Üye
teşekkürler

onanat26

onanat26

Üye
çok sağol kardeş..

nofrost

Üye
    Konu Sahibi
evet çok teşekkür ederim.daha önce arama yaptığım halde o konuyu görmemiştim.iyi oldu.

aykutt89

Üye
işte maxicep i bu yüzden seviyorum ya...

aykutt89

Üye
ya sizcede bu dosyanın boyutu biraz büyük değil mi :( amaaan sölediğim şeye bak ya 512 mb hafıza kartım var 5mb lık oyunları yüklüyosun 3mb lık dosyaları bahane ediyosun ah aykut ah kırıcam kafanı :P

çıkgın

Üye
ya bn yüklemiom ya.nası yapcam yada telefon açmıo ne yapabilirm .lütfen cvp verinn

wh4t3v3r

Üye
link kırık yenileyebilirseniz çok iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt