Ovi Store'dan Bilgisayara Cep Oyun veya Programları İndirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Shadowyblack

Shadowyblack

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Store'dan Bilgisayara Cep Oyun veya Programları İndirmek
1-İlk önce sitesine gidin giriş yapın
2-İndireceğiniz uygulamayı seçin örneğin (Opera Mobile 10.1)
Adresin sonuna "/download" ekini ekliyoruz ve şeklinde yazıp enterlıyoruz ve program bilgisayara iniyor.İndirdiğiniz programı telefona yüklemek için telefonu bağlayıp depo hafızasına veya herhangi bir yere atın daha sonra telefonumuzdan dosya yöneticisinden programı bulup kurarız daha kolay hale getirmek için ovi uygulamasını indirin:

İndirdiğimiz programı oviyle açıp rahat bir şekilde yüklüyoruz :)
Anlatım:
Shadowyblack
Oğuz:oke:

• Beğen
Tepkiler: distakjo, aagkn ve dangerousyaso

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Başarılı, denedim oldu. :)

uMTOku

Üye
Oluyo ama bazılarınn sonuna dm gelio uzantı olarak öle yüklenmiyor silince uzantıyı yine yüklenmiyor o zaman napıcaz peki biraz bilgi alabilir miyiz?

ozggurr

ozggurr

Üye
Oluyo ama bazılarınn sonuna dm gelio uzantı olarak öle yüklenmiyor silince uzantıyı yine yüklenmiyor o zaman napıcaz peki biraz bilgi alabilir miyiz?

forumda dm dosyalarini .sis dosyasina cevirme anlatimisti... ararsan bulabilirsin...

Rızaus

Rızaus

Üye
Bu Faydalı Bilgin İçin Teşekkür Ederim Kardeşim...

aagkn

aagkn

Üye
çok faydalı oldu teşekkürler kardeş :tsk:

selly1310

selly1310

Üye
her uygulama indirilimiyor ama.Bende durmadan bu hatayı veriyor bu sayfa.3 gündür deniyorum herp aynı hatayı veriyor.yoksa adamlar uyandımı ne?? hata bu

Dahili sunucu hatası

Üzgünüz ama bizden kaynaklanan bir sorun var.
Sorunu çözebilmemiz için lütfen bölümünü kullanarak sorunu bize bildirin

Tuba

Tuba

Üye
her uygulama indirilimiyor ama.Bende durmadan bu hatayı veriyor bu sayfa.3 gündür deniyorum herp aynı hatayı veriyor.yoksa adamlar uyandımı ne?? hata bu

Dahili sunucu hatası

Üzgünüz ama bizden kaynaklanan bir sorun var.
Sorunu çözebilmemiz için lütfen bölümünü kullanarak sorunu bize bildirin
ücretli oyunlarda bu sorun oluyor siz ücretli bir oyun indirmeye çalışıyorsunuz...

• Beğen
Tepkiler: fenoktaye