Ovi Store'daki Uygulamaları Bilgisayar' ınıza Indirin

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Store'daki Uygulamaları Bilgisayar' ınıza Indirin
1- store.ovi.com' a girin ve nokia hesabınızla giriş yapın

2- İndireceğiniz uygulamayı açın

3- Adres satırında content/xxxxxx den sonraki herşeyi silip /download yazın ve dosyayı indirin

4- Dosya indikten sonra sağ üst köşedeki "yeşil ok" a tıklayın ve indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp "indirme bağlantısını kopyala" deyin

5- Kopyaladığınız adresi adres satırına yapıştırın ve satırdan
"indirdiğinizdosyaismi.sis.dm" yazan yeri bulun ve sondaki ".dm" yi silin

Burası Önemli!!!

ve son olarak
"enter" tuşuna kuvvetlice basın ve signed .sisx dosyanızı indirin

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben indirdim calisiyo

asigsasi

asigsasi

Üye
hocam iyide bu .sisx.dm benim bu anlattigim yontemle direkt olarak .sisx olarak indirebilirsiniz
dm uzantılı bir içerik indirdiğin zaman sis.dm nin dm uzantısını sildiğin zaman çalışmaz sen yukarıda dm kısmını silin demişsin silsende çalışmaz :)

asigsasi

asigsasi

Üye
ve yukarıdaki link verdiğim konuda ovi den nasıl dosya indirileceği de mevcut :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
dm uzantılı bir içerik indirdiğin zaman sis.dm nin dm uzantısını sildiğin zaman çalışmaz sen yukarıda dm kısmını silin demişsin silsende çalışmaz :)

eger benim yontemimi birkez denerseniz indirdiginiz uygulamanin Nokia sunucularindan size direkt .sisx olarak geldigini ve calistigini gorursunuz ;) ;) ;)

asigsasi

asigsasi

Üye
eger benim yontemimi birkez denerseniz indirdiginiz uygulamanin Nokia sunucularindan size direkt .sisx olarak geldigini ve calistigini gorursunuz ;) ;) ;)

Üst Alt