'OttomaN TigeR' Taliplisini Arıyor!

Konu Sahibi
'OttomaN TigeR' Taliplisini Arıyor!
Başlığa aldanmayın arkadaşlar işin özü şu; Nickname değişikliği yapacağım o yüzden merak ettim acaba kullanıcı adıma talip olan var mı?

Tepkiler: Nextman, Emrgncy, Akıncı ve 2 diğerleri
var karşılığında hangi nicki istiyorsun?
yaren_dede olmaz ona göre

Tepkiler: MaxipmaN, Dede, -Akıncı ve 2 diğerleri
Başlığa aldanmayın arkadaşlar işin özü şu; Nickname değişikliği yapacağım o yüzden merak ettim acaba kullanıcı adıma talip olan var mı?
Abi ben talibim gerçekten. Yeniçeri gibi nickin var ağır abi havası veriyor mahsuru yoksa ben alabilirmiyim

Tepkiler: -Akıncı
Taam taam anadım ben, kaç para istiyon onu di hele!

3000 tl yeterli biraz aktif olursan mod bile yaparlar ilerde... degerli bi nick yani pahalı gelmesin
Abi ben talibim gerçekten. Yeniçeri gibi nickin var ağır abi havası veriyor mahsuru yoksa ben alabilirmiyim

yanlız o havayı veren gökçen abimiz yani nicki alıp göçertebilirsinde
gökçen abi riske girmez diye düşünüyorum

Tepkiler: -Akıncı ve OttomaN TigeR

Revengeful

Emekli Yönetici
Sana 2 kez maxistar rütbesi, 1 kere ayın üyesi, 1 test, 1 tam mod, 1 tane de co-admin rütbesi alan, konu isminde revengeful gecen en az 100 konu garantili bu nicki vereyim ver onu bana

Tepkiler: Emrgncy, -Akıncı, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
    Konu Sahibi
Şimdilik sadece taliplisi olup olmadığı konusunda fikir ediniyorum kardeşim. Satış işlemi daha sonra inşallah.

Tepkiler: -Akıncı ve Bahadir_fb
ihale kızıştı iki hesabımıda veriyorum o zaman
yaren_dede : eski test mod + eski mod + köklü symbian geçmişi ve ayın üyesi olamadı
bahadir_fb : 1 ayın üyeliği android bölümünde full aktivite ve Kısa sürede başarılı bir künye

Tepkiler: -Akıncı ve OttomaN TigeR
kavr sadece kavr

Tepkiler: emz ve OttomaN TigeR

Serhan

Üye
Abi nickini mi değiştircen yoksa hesap mı satcan

Tepkiler: kavr ve OttomaN TigeR
hesap mi nick mi satıyorsun ottoman abi?

Tepkiler: Serhan