İstek Otomotik Bağlandığım Wi-fi Ağın Şifresi Değişirse ?

Sponsorlu Bağlantılar

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
Otomotik Bağlandığım Wi-fi Ağın Şifresi Değişirse ?
şimdi şöyle bir durum var interneti yan tarafımdaki dükkandan kullanıyorum ama şifrey ara sıra değiştiriolar elemandan alıom bende yarın bügün o eleman çıkarsa nasıl bulcam. yani demek istediğim modemin arayüzüne herşeyine erişebiliyorum. bişileri kaydetsem. bi ayar çekşem yarın büğün şifreyi değiştirdiğinde bağlanma dururmum var mı ? lütfen yardımcı olabılcek varsa yazssın ...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Eger modemin sifresi degisirse ve koparsaniz network'ten birdaha alamazsiniz bence.. =/
yada sifre guvenligini WEP yapin ki kirilabilsin sonra.. :)

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
modemin modem arayuzünden pin numarasını öğrenerek değiştirdikleri zaman backtrak adlı linux işletim sistemiyle pin i girerek şifreyi 3 saniyede elde edebilirsin :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Biraz illegale kaçacak ama şöyle olur. Kali linux yani eski adıyla backtrak ile yapılır. Ancak şöyle normal bir wifi şifresi kırman bilgisayarının hızına göre 10-15 saat sürebilir şifrenin kombinasyonuna görede değişebilir tabi bu. Ancak wps pinini biliyorsan bu işlem daha kısa sürer.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
Mr.Downloads

Mr.Downloads

Üye
wps

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Biraz illegale kaçacak ama şöyle olur. Kali linux yani eski adıyla backtrak ile yapılır. Ancak şöyle normal bir wifi şifresi kırman bilgisayarının hızına göre 10-15 saat sürebilir şifrenin kombinasyonuna görede değişebilir tabi bu. Ancak wps pinini biliyorsan bu işlem daha kısa sürer.
yararlı bir paylaşım. teşekkürler. :polis:

Üst Alt