Otomatik subdomain oluşturma yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sefa1471

sefa1471

Üye
    Konu Sahibi
Otomatik subdomain oluşturma yardım
İyi günler arkadaşlar bir proje için uğraşıyorum. bir panel yapacağım ve atıyorum domain.com diye alan adım var. bu panelden klasor oluşturup bu klasoru mysql veri tabanına kaydediyorum. ama yapamadığım tek şey oluşturduğum o klasoru subdomain yapamıyorum. .htaccess ile deniyorum olmuyor yada atladığım bir şey var. Ayrıca subdomaini mysql klasor isimlerinden çekmesi gerekiyor , sunucu apache dir ssh üzerinden erişim yoktur wildcart özelliği var ve sistem php dir.
Şimdiden teşekkürler
konu günceldir...

sempaticafe

Üye
önce alt domain oluştur sunucundan. sonra diğer ayarlara geç veritabanı izinler vs.

sefa1471

sefa1471

Üye
    Konu Sahibi
önce alt domain oluştur sunucundan. sonra diğer ayarlara geç veritabanı izinler vs.
Hayır sen benim demek istediğimi anlamamışsın ki . .htaccess ile fake subdomain oluşturmak istiyorum. ve yaptımda açılan klasöre açılan subdomain yönlenip açılıyor.
Yalnız;

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^([^.]+).domain.com
RewriteRule ^$ /sub/%1/index.html [L]

.htaccessi yukardaki gibi yaptığımda domain.com/deneme/index.html adresini deneme.domain.com/index.html şeklinde açabiliyorum...
Yalnız deneme klasorunun içinde deneme1, deneme1 klasorunun içinde deneme2 gibi gitsin.
deneme.domain.com/deneme1/deneme2/index.html adresine girdiğim zaman dosya hatası diyor.
.htaccess de alt klasorleri nasıl açtırabiliriz? alt klasor sayısı sınırsız olacak şekilde

Üst Alt