Otobüslerde Yer Vermemk İçin Yapılanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Otobüslerde Yer Vermemk İçin Yapılanlar
* uyuyor numarasi yapilir veya pencere tarafindaki koltuklar tercih edilir

* kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydi da binmeselerdi " $eklinde tatmin etmek..

* sinirli gibi gozukmek. bazen tirsiyolar, yer falan isteyemiyolar

* bacaginiz tutup uff uff amma agrior diyebilirsiniz

* ‘ignore’ etmek

* iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız

* otobusun en arkasina oturulur. yaslilar oraya kadar gelemezler. ve boylece psikolojik baskidan uzak rahat bir seyahat yaparsiniz.

* otobüse binmemek

* ba$ınız avuclarınız ıcıne alıp cok sıkıntılıymı$ gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek...bi sorununuz olduğunu anlayıp size bula$micaklardır...

* otobuste yer vermemek icin yapilabilinecek en mantikli sey hic bir yere oturmayarak ayakta yolculuk etmektir... hic yer almadiginizdan yer verme gibi bir sikintiyada girmiyeceksinizdir... hatta oturan genclerin yaslilar tarafindan nasil kaldirildigini izleyerek sadistce eglenebilir hatta yuzlerine "seninde gelecegin yer burasiydi hadi kalk kalk" anlaminda bakislar atabilir ve eglenceli bi yolculuk gecirebilirsiniz...

* surekli dalgin dalgin bir noktaya bakilir ve yaniniza dikilip psikolojik baski yapan kimseleri gormuyormus ayagina yatilir.

* kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etmek

Anıl Umut

Emekli Yönetici
surekli dalgin dalgin bir noktaya bakilir ve yaniniza dikilip psikolojik baski yapan kimseleri gormuyormus ayagina yatilir.
evet bu işte :ehe

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ignore etmek :))))))

Silinen Üye 299735

Üye
* sinirli gibi gozukmek. bazen tirsiyolar, yer falan isteyemiyolar
:D:naughty:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
coq eglenceliydi keyfle okudum... tesekkurler..:oke:

neslein

neslein

Üye
güzelmiş be :)bazen gerekiyor :)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:ehe:ehe bayağı komik teşekkürler

FiReFLy_

FiReFLy_

Üye
bazen hayattan bezmis bi şekilde dısarı bakrdım:Doda olmassa telefonum giriyodu devreye msj filan yazardım napim öğrenciyiz iste bari orda rahat edelim derdik 8)

Solamente

Üye
güzelmiş jöly teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt