OtoBeğeni - Facebook beğeni hilesi

usher59

Üye
    Konu Sahibi
OtoBeğeni - Facebook beğeni hilesi
Öncelikle şunu belirtmek isterim çok değerli bi arkadaşımın geliştirdiği bir uygulamadır.Uygulamaya geçmeden önce ona teşekkür etmek istiyorum.Facebook'tan çoğunuzunda tanıdığı bir "Ouz Yvz" uygulamasıdır, benimde tabiki yardımlarım dokunmuştur. Ona teşekkürlerimi iletiyorum.

Uygulamaya geçicek olursak, sadece bir kaç adımda uygulamanın sonuna geliniyor ve beğenileriniz +250 üzerine çıkıyor. Tabiki uygulamaya geçmeden önce şunuda belirtmek isterim, kesinlikle hile,hurda yoktur. Öyle bir düşüncede olan varsa gelsin bizzat benimle iletişime geçsin. Bizzat kendimde farklı farklı fake (sahte) hesaplardan denemişliğim olmuştur. Uygulamaya geçmeden öncede şunu belirtmek isterim ki, Facebook'ta "popi" diye tabir ettiğimiz birçok popülaritesi yüksek arkadaşımızda bu uygulamadan faydalanarak beğenilerini arttırmaktadır.

Uygulamanın bağlantısı:

Facebook'ta uygulama açamadığı için kendisi ayrı bir site açarak bu uygulamayı size tanıtmış olduğunu belirtmek isterim.
Uygulamanın linkine ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Uygulanışı:

ilk adımda, siteye girdiğimizde burayı doğrudan görüceksiniz zaten. Emeğe saygı açısından "Abone ol"a tıklayınız.

İkinci adımda ise, gerekli boşlukları doldurun ve "Başlat"a tıklayın. Doğrudan beğenilerinizin çoğaldığını göreceksiniz.

Tepkiler: DarkredBlue61, okmenahmet31, DALDABAN ve 9 diğerleri

rapman

Üye
peki beğenenler kim ? bizim arkadaş listemizden insanlar mı ?

Mert045

Üye
Ya bu yalan ama uygulamanın gerçek olanı da var. Bu uygulamaya üye olanlar otomatik birbirlerinin durumlarını beğeniyor. Arkadaş listende olmasına gerek yok.

Tepkiler: ondilramazan ve kübraleyni

pasha14

Üye
Durumumu beğenseler ne olur beğenmeseler ne olur Çok fazla beğeni alan kişilerin de nasıl beğeni topladığını bu sayede anlamış olduk

merhaba arkadaşlar bu begendırme konusunda sızden yardım alabıır mıyım bu konu benım ıcın cok onemlı yardımcı olursanız sevınırım cvp beklıyorum şimdiden tsk ederım

Bu Tur Seylere Inanmayin Arkadaslar .. Paylasiminizi Beqenen Kendiliqinden Beqenenir Zaten .. Sahtekarcilik Iste

Tepkiler: Gerekqsiz
denedim çalışmıyor kandırmaca

bi ara bir sürü durum paylaşmıştım ama hiç beğenen olmamıştı sonra bi arkadaşımı gördüm o bana dedi durumlarında şöyle yazmışsın falan diye.benim de aklımdan şu gçti,durumu görmüş ama beğenmemiş ağız burun dalmak istedim

bırak bu işleri ağzımı bozcam şimdi

tarxhn

Üye
denedi fake hesapta işe yaramadı

scafer

Üye
Tam Bir Yalancılar

hir

Üye
ya bu uygulama nerden calısıyo nasıl yapacam bana yardım edermısınız barii lutfennnn

Hımm yarıyor ama kullanmak iiğii olabilirmi bence olabilir...

valla bilen varsa banada solesın

ercan_67

Üye
Uygulamanın Uygulanışı:

ilk adımda, siteye girdiğimizde burayı doğrudan görüceksiniz zaten. Emeğe saygı açısından "Abone ol"a tıklayınız.

İkinci adımda ise, gerekli boşlukları doldurun ve "Başlat"a tıklayın. Doğrudan beğenilerinizin çoğaldığını göreceksiniz.[/QUOTE]

slm iyi günler facebook hilelerini sitemizden üye olarak öğrenebilirsiniz

- - - Eklendi - - -

slm iyi günler facebook hilelerini sitemizden üye olarak öğrenebilirsiniz

http://hiileciyiz.blogspot.com/

Tepkiler: DarkredBlue61
Reklam yapmak yasak diye biliyorum