Otel odasında kilitli kaldım..

Sponsorlu Bağlantılar

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
    Konu Sahibi
Otel odasında kilitli kaldım..

Sabah kahvaltımı yaptıktan sonra arkadaşlarla tavla oynamak için çıkmıştım.Bizim burda manzarası çk güzel olan biryer var.Sabahlarıda mükemmel oluyor.Neyse gittik oraya arkadaşlarla tavla oynayarken arkadasın aklına bir fikir geldi."hadi lan şehir dışına çıkıp otelde 2 gece tatil yapalım" dedi.İlk fikir çok saçma geldi ama sonra düşündük zaten yaz sonu adam gibi tatil yapamadık sınavlardan dedik.Gittik bindik arabaya.Arabayı ben sürdüm.Biraz yavaş sürerim çok hızlanınca korkuyorum çünkü.Neyse en sonunda 35 dakikaya yakın gittik otele .Bu arada oteli önceden aramıştık boş oda olduğunu söylediler.3 erkek 2 kız kalacaktık.Neyse cıktık odalara ben tabi otellerde cok kalmadığım icin olayı bilmiyorum.Meğerse elektrikliymiş kart falan bişeler varmış ama tabi ben bilmiyorum,onu anlatıcak arkadaşta bize 2 dk bekleyin hemen geliyorum demişti ama gelmedi yani biz ışıksız kalcaktık.Gündüz kullanmadık cünkü güneş ışığı olduğu için ışıkları açmamıştık.Neyse akşam oldu ben kapıyı kapattımda bidaha açmadım.Geldiğimden beri yaklaşık 4 saat Diablo oynadım.Sonra akşam yemeği için dısarı cıkıcaktım bi baktım kapı açılmıyo."Aman allahım noluyo" diye bağırdım.Telefonumun şarjı bitmişti ve Şarj da edemiyordum.Kafayı yicektim cünkü ben karanlıkta durduğumda içim daralır kafayı bile yiyebilirim.Hemen ışık kaynağı olarak laptopun çok az şarjı vardı hemen facebook'a girip arkadaşlara haber vermeliydim başka çarem yoktu.Facebook'a girince zebani mesaj attı meğerse facebook zebaniymiş beni zindana attılar.

codblackops2

codblackops2

Üye
hikayelerin güzelde şu sonda o kadar saçmalıyorsun ki hikaye batıyor :D

doctorrr

doctorrr

Üye
ya biri şunu gereksizlere taşısın yalnız arkadaş bunları nerden buluyorsun mebaaını söylede üşüşelim

otostopçu

otostopçu

Üye
bu adam sürekli zindana düşüyo la parmaklıklar ardında v2

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
birde zindandan kaçış hikayesi yaz
hep zindana düşüyorsun nasıl ordan

• Beğen
Tepkiler: cliolar
paradox07

paradox07

Üye
Eni cici konu gereksizlere taşınacak haberin ola :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
gene zindan :kop2:

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Zindan v0.111.1.2 :d: Devam et süper gidiyor :d:

larten123

larten123

Üye
zindan terk :kop2:

MrTech

MrTech

Üye
14 Yaşındasın ve Araba Sürmek ve Zindan.İlginç :hmmm

- - - Eklendi - - -

Koptum La :d:

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
    Konu Sahibi
14 Yaşındasın ve Araba Sürmek ve Zindan.İlginç :hmmm

- - - Eklendi - - -

Koptum La :d:

14 yaşında olduğum fikrine nereden kapıldın ? bildiğim kadarıyla 14 yaşında olan sen değil miydin ? :ehe

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hikayeler güzel ama sonunda zindana düşünce tüm hikaye batıyor

• Beğen
Tepkiler: Eni Vici Vokke
ismail

ismail

Üye
tüm hikayelerin için yoplu zindandan kaçış hikayeleri yaz :oke:

RecepBerkA

RecepBerkA