Ösys Sonuçları Açıklandı Kimler Nereye Gidio...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Ösys Sonuçları Açıklandı Kimler Nereye Gidio...
Ben Ankara Gazi Üniversitesi Seyehat İşletmeciliği Ve Turizm Rehberliği Öğretmenliği Bölümü Kazandım İlk Tercihimdi... Oldu Sizler Neler Yaptınız?? :sn::oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
---

manyak!

manyak!

Üye
hayırlı olsun hepinize;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun arkadaşlar... Diğer arkadaşlar nerelere girdiler acaba...

Pure Life

Pure Life

Üye
hayırlı olsun arkadaşlar allah hepimizin başarısını arttırsın ama bence dogru degil söylemek çünkü aramızda kazanamayan arkadaşlarımız olabılır belki hepimiz bir yerlere girmiş okuyoruz onlar üzülebilir bu durumdan dolayı lütfen biras hassas olalım zaten üzülen insanları daha fazla depresyona sokmayalım

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Dj Airmax™;1010063' Alıntı:
hayırlı olsun arkadaşlar allah hepimizin başarısını arttırsın ama bence dogru degil söylemek çünkü aramızda kazanamayan arkadaşlarımız olabılır belki hepimiz bir yerlere girmiş okuyoruz onlar üzülebilir bu durumdan dolayı lütfen biras hassas olalım zaten üzülen insanları daha fazla depresyona sokmayalım

Dostum Burada Biz Herşeyi Paylaşıyoruz Mutlulukları Sevinçleri Hüzünleri Acoları Kısaca Hayatı Paylaşıyoruz... Burada Bu Konuda Amaç Bi Sınavı Kazanmak Kazanamak Değil Hayatı Paylaşmak... Kazanmamak Önemli değil ki... Bu Bi Sınav Sadece Bu Sene olmadı Seneye Kazanır Mutlaka Herkes Dileğini Yere İnanırsa Daha Tutkulu Çalışırsa Eminim Hiçbir :maxicep: üyesinin kazanamayacagı bölüm yok... Herkese Hayatta Başarılar Dilerim..

Pure Life

Pure Life

Üye
herkes her yeri kazanır bende kazandım ama kazanmamanın nasıl bişi onu bılıyorum sen kazanmamanın önemli olmadıgını bu arkadaşa anlat
http://www.maxicep.com/dershaneler-oks-oss-ve-kpss/2008-oss-yi-kazanamadim-156029.html
nasıl üzülüyor kurdugu cümlelerden :aglabelli
resmen içim acıdı kendimi onun yerıne koydum3.cu senesi birdaha deneyecek öylemi psikolojisi kaldırırmı bunu o kahrolurken ben bakııııınnnnnn nereyi kazandımmmm diyecegım:( ben yapamam arkadaşım sen istedigini yaz saygı duyarım

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hayırlı olsun arkadaşlar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Dj Airmax™;1010142' Alıntı:
sagolasın dostum;)

Lafı Olmaz..

Ama Konuyu Açan Arkadaşımıza da Haksızlık Ediyorsunuz..
Sonuçta Sevincini Bizimle Paylaşmak İstemiş..
Kazanamayan Arkadaşımızdan Haberi Olsaydı Eminim Konuyu Açmazdı Bile.. ;)

Pure Life

Pure Life

Üye
Lafı Olmaz..

Ama Konuyu Açan Arkadaşımıza da Haksızlık Ediyorsunuz..
Sonuçta Sevincini Bizimle Paylaşmak İstemiş..
Kazanamayan Arkadaşımızdan Haberi Olsaydı Eminim Konuyu Açmazdı Bile.. ;)
hayır hayır konuyu açan arkadaşa haksız demıyorum ben nıye açtın sevincini bizimle paylaştında demiyorum ben onun kazanmasına çok sevindim ama diyer arkadaş içinde çok üzüldüm konuyu açan arkadaşım seni kırdıysam kusura bakma özür dilerim başarılarınında devamını dilerim umarım nedemek istedıgımı anlamışsındır arkadaşım inan sana mualefent için söylemedım

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Dj Airmax™;1010162' Alıntı:
hayır hayır konuyu açan arkadaşa haksız demıyorum ben nıye açtın sevincini bizimle paylaştında demiyorum ben onun kazanmasına çok sevindim ama diyer arkadaş içinde çok üzüldüm konuyu açan arkadaşım seni kırdıysam kusura bakma özür dilerim başarılarınında devamını dilerim umarım nedemek istedıgımı anlamışsındır arkadaşım inan sana mualefent için söylemedım

;)

Öyle Demek İstemediğini Biliyorum.. Kazanamayanları da Unutmayın Dedin Ama Dediğim Gibi Bu Arakadaş da Birkaç Denemeden Sonra Kazanmış Onun Sevincini Tarife Gerek Yok Zaten.. :oke:

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
İlgili arkadaşa kendi durumumu izah ettim konusnda :) bunda alınacak birşey yok burası :maxicep: burada hayatı paylaşıyoruz...

Herkese İyi Forumlar...

CEREN

CEREN

Üye
ben bu sene girmedim
ama seneye inşallah girecem ve beden egitimi bölümü istiyorum
Allah hepımızın gönlünde olanı nasip etsin
ayrıca kazannaları tebrık ediyorum kazanamayan arkadaşlarım moral bozmak yok
inşalla seneye:)

Nazy

Nazy

Üye
kardeşim Uludağ üniversitesini kazandı
tarih bölümünde eğitim görecek
4 yıl onsuz kalıcaz:(

omayra

Üye
blackrose kardeşim tebrik ediyorum istediğin bölümü kazanmışsın.

kazanan arkadaşları tebrik ediyor başarılar diliyorum. Kazanamayan arkadaşlar da denemekten vazgeçmesinler. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ben bu sene girmedim
ama seneye inşallah girecem ve beden egitimi bölümü istiyorum
Allah hepımızın gönlünde olanı nasip etsin
ayrıca kazannaları tebrık ediyorum kazanamayan arkadaşlarım moral bozmak yok
inşalla seneye:)

Beden eğitimi? :) Yakışır!..

omayra

Üye
Beden eğitimini tavsiye etmem Ceren. KPSS ile çok zorlanıyorlar atanmak için. Haberin olsun ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt