Osman Yağmurdereli'yi kaybettik..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Osman Yağmurdereli'yi kaybettik..
OSMAN YAĞMURDERELİ'Yİ KAYBETTİK

ACIBADEM HASTENESİ'NDE TEDAVİ GÖRÜYORDU
AK Parti Milletvekili Osman Yağmurdereli, tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nde enfeksiyonda ilerleme olması ve solunum sıkıntısı yaşaması üzerine yoğun bakım ünitesine alınmıştı..
Osman Yağmurdereli saat 02:20'de yaşama veda etti..

---

02:00'de kalbi durdu, 02:25'de hayata gözlerini yumdu..

Bağırsak kanseri olan ve 11 Temmuz'dan beri safra yollarındaki enfeksiyon nedeniyle Kadıköy Acıbadem Hastenesi'nde tedavi gören şarkıcı, yönetmen-yapımcı, AK Parti Milletvekili Osman Yağmurdereli önceki gün sabah 05:00 sularında solunum yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı. Çoklu organ yetmezliğine giren ve yapay solunum desteği gören Yağmurdereli'nin 02:00'de kalbi durdu. Yağmurdereli yapılan tüm müdahalelere rağmen saat 02:25'te hayata gözlerini yumdu.

Yağmurdereli'nin tedavi gördüğü hastaneye sanat ve siyaset dünyasından birçok kişi akın etti.
Osman Yağmurdereli'yi hastanede bekleyen eşi Esin Yağmurdereli ve yakınları, ölüm haberiyle gözyaşlarına boğuldu. Esin Yağmurdereli'yi, yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Ölüm haberinin ardından fenalaşan Esin hanım doktorların yaptığı müdahale sonrasında sakinleşerek evine gönderildi.

OSMAN YAĞMURDERELİ
Osman Gazi Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. İlk, orta, lise ve yüksek okul tahsilini Ankara'da tamamladı. 1973 yılında Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Müzik bölümünü bitirdi. Bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra, 1973-1995 yılları arasında yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına devam etti.1988'de kurduğu Yağmur Ajans ile Yeşilçam'ın ünlü oyuncuları ve genç yeteneklerini çatısı altında toplayarak, beyaz perdenin beyaz camda yaşamasına olanak sağladı. Televizyon yapımcılığıyla birçok sevilen diziye imza attı.

---

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:oha: Çok şaşırdım...
Ailesine sevenlerine başsağlığı diliyorum... Haber sitesi gibi oldu burası da haberleri buradan takip ediyorum :)

Calaissien

Üye
Allah rahmet eylesin sevdiğimiz dizilerin yönetmeni ve milletvekiliydi.

Hasdelikanli

Üye
Allah rahmet eylesin

ouSahin

ouSahin

Üye
Haberi gördügümde çok şaşırdım...Bir Büyük Usta daha gitti...Allah Rahmet Eylesin..

canturgay

canturgay

Üye
Allah rahmet eylesin sevdiğim bi adamdı....:(

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:oha: Çok şaşırdım...
Ailesine sevenlerine başsağlığı diliyorum... Haber sitesi gibi oldu burası da haberleri buradan takip ediyorum :)

valla bende inanamadım allah yakınlarına sabır versin...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Ablama söyledim inanmadı :( çok şaşırdım...... Allah rahmet eylesin..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Çok Şaşırdım Yaa.. Daha Yeni Buradan Öğreniyorum..
Allah Rahmet EyLesin.. DeğerLi Bir İnsandı.. :(

Anıl Umut

Emekli Yönetici
inanamadım ben de duyduğumda
allah rahmet eylesin:(

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Allah rahmet eylesin :(
Bu sene Hasan Doğan,Suna Pekuysal,Osman Yağmurdereli gibi halkın sevdigi isimleri kaybettik :(
Türkiye'nin başı saolsun

CEREN

CEREN

Üye
ALLAH rahmet eylesin çok üzcü bi durum:(

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Allah rahmet eylesin :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şaka gibi geldi..İnanılmaz başarılı bir insandı:S Allah rağmen eğlesin nur ıcınde yatsın abim:(

saygIlAR

c3r3n

c3r3n

Üye
Mekanı cennet olsun
Allah rahmet eylesin.. :(

xkadir61

xkadir61

Üye
yeni duydum şimdi, cok üzüldüm ya.:(
allah rahmet eylesin.

iremm

iremm

Üye
yeni bir film projesi vardı ekranlarda az bir süre snra yayınlanacaktı hayat işte neyin ne olacağı belli olmuyo Allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay...

dreamnoble

dreamnoble

Üye
Bence en başarılı yapımcıydı.Yeni öğrendim ve bende hepiniz gibi çok şaşırdım.Allah rahmet eylesin :(

mservank

mservank

Üye
Ölümün ne zaman geleceği belli olmuyo malesef.Ders çıkarmamaız lazım.
Allah rahmet eylesin.

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Allah rahmet eylesin...sevdiğim bi insandı....üzüldümm... :( :( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...