Os9.3 hackleme? (5320)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RealGangsta

Üye
    Konu Sahibi
Os9.3 hackleme? (5320)
arkadaşlar 5320 telefon aldım ama bi türlü hackleyemedim. app trk vb programlar hep 9.2 uyumlu. yardım edermisiniz?

Blick

Üye
bu telefondan ben de aldım hoş birşey ama zamanında 6600 dan falan çok farklı olmuş herhalde bu hack meck olayları nedir bu tür telefonlarla yapabileceklerim ve istediklerimi yüklemeyle ilgil bilgilere nerden başlayabilirim?
bir de üzerindeki herşey neredeyse kısıtlı kullanım ya, bu ses komutlarıyla ilgili de ingilizce yazıyor diğerlerini nasıl indireceğiz?
herşeyde zaten indirmeye kalkıyor?

mustyss

Üye
evet bende aynı durumda kaldım 3 gun suren yogun arastırmalarım sonucu SO 9.3 fp2 system klasorlerını kullanabılme yada herhangı bı sekılde hackleme yolu bulamadım.sanırım telefon daha yenı pıyasaya cıktıgından uzerınde bı calısma yapılmadı.beklemekten baska care yok...

delikanli006

delikanli006

Üye
arkadaslar hack dediğiniz nedir ? yani oyun yuklememi ? ben dede var ve buradan onlarca oyun ve program yukledim sertifikalandırma yaptım hepsi calıstı sizde calısmayan nedir ?

app turk dediğiniz olaylar ve hack dediğiniz olay zaten bu telefonda dahili oldugunuda size soyleyeyim bende appturk yuklemek istedim ve uyarı olarak bu dahili bir bileşen mesajı geldi appturk programını yuklemeden sertifikasız programları mevcut yazılımlarla pc de sertifikalandırıp telefonumda oynayabiliyorum :)

wedhot

wedhot

Üye
arkadaslar hack dediğiniz nedir ? yani oyun yuklememi ? ben dede var ve buradan onlarca oyun ve program yukledim sertifikalandırma yaptım hepsi calıstı sizde calısmayan nedir ?

app turk dediğiniz olaylar ve hack dediğiniz olay zaten bu telefonda dahili oldugunuda size soyleyeyim bende appturk yuklemek istedim ve uyarı olarak bu dahili bir bileşen mesajı geldi appturk programını yuklemeden sertifikasız programları mevcut yazılımlarla pc de sertifikalandırıp telefonumda oynayabiliyorum :)

dostum bu pcde sertifikaladığın mevcut yazılımlar hangileri???

abebe01

abebe01

Üye
abi yapacağiniz kolay sadece sertifikalı oyunlar + zate java sı varda illa n gage diyosaniz sertifikadan başka bi türlü olmaz baya bi uğraştım çünkü en son kanka süledi bizde denedik oldu valla hem süper oyunlar var pc yi ?:daratmıııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt