Orjinal Şarj Aleti

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal Şarj Aleti
Arkadaşlar g2 kullanıyorum geçen seyahatte şarj adabtörümü otobüste unuttum.. idareten sözde orjinal samsung şarj aleti aldım ama 3-4 saat aralığın da dolduruyor telefonu.. benim telefonumun şarj aleti 5v 2a değerlerine sahipti.. G2 nin orjinal şarj aletini nerede bulabilirim acaba ? Nette araştırmadığım yer kalmadı ama bulamadım. Çoğu şarj aletleri ise 5v 1a

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Garantisini saglayan firmalarda orjinal aksesuarlari bulunur yada onunla ugrasmam derseniz 2. el telefon satan yerler urunu bazen kutulu ve aksesuarli alir ama elinde kutu iceriginde ki urunler varsa size satabilir

enterneoll

enterneoll

Üye
lg mağazalarında olur ama istersen s4 ve note 3 adaptörüde alabilirsin onlar 5v 2a

dayannight

dayannight

Üye
lg servisini bilemiyorum ama hiçbir yerde bulamazsan servisinden isteyebilirsin

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
lg mağazalarında olur ama istersen s4 ve note 3 adaptörüde alabilirsin onlar 5v 2a
Performansından ödün verir mi ? Hani illa LG olması gerekmiyor değil mi ? aynı değerlere sahip 5v 2a olması yeterli mi ?
Garantisini saglayan firmalarda orjinal aksesuarlari bulunur yada onunla ugrasmam derseniz 2. el telefon satan yerler urunu bazen kutulu ve aksesuarli alir ama elinde kutu iceriginde ki urunler varsa size satabilir
ikinci eller aklıma geldi birkaç yere sordum, hatta turkcell bayii sine bile gittim orada da yoktu, lg bayileri yakınım da yok. Zaten benim telefon LG türkiye garantili değil. ithalat firma garantili, acaba onlarla iletişime geçsem tedarik etebilir miyim ?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Aksesuar oldugundan,turkiye garantili yada yurt disi garantili sizin durumunuzda fark etmiyor,cunku siz sarj aletini kayip etmissiniz ama şöyle bir cikar yoluda var,yurt disindan ucuza getirtebilirsiniz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Aksesuar oldugundan,turkiye garantili yada yurt disi garantili sizin durumunuzda fark etmiyor,cunku siz sarj aletini kayip etmissiniz ama şöyle bir cikar yoluda var,yurt disindan ucuza getirtebilirsiniz
bir şarj aleti için yurt dışından mı sipariş vereyim.. :) önerdiğiniz site var mı peki ? ve aşağı yukarı kaç günde gelir ?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
iste zaman olayi uzun oluyor ama saglamlik konusunda ebay var bu konuda,ptt kargoya dayanabiliyorsaniz birde o var ama cok cetrefilli. Bir baska birsey daha aklima geldi,nokia care gibi bunlarinda her sehirde dukkanlari yok mu? iste o tarz yerlerde zaten bulursunuz orjinal aksesuarlariniMobil oldugum icin sehirinizi gorme sansim olmuyor ama kendi sehirimi sorguladigimda bile buldum,lg shoplar olur onlarda bulunuyor

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
iste zaman olayi uzun oluyor ama saglamlik konusunda ebay var bu konuda,ptt kargoya dayanabiliyorsaniz birde o var ama cok cetrefilli. Bir baska birsey daha aklima geldi,nokia care gibi bunlarinda her sehirde dukkanlari yok mu? iste o tarz yerlerde zaten bulursunuz orjinal aksesuarlariniMobil oldugum icin sehirinizi gorme sansim olmuyor ama kendi sehirimi sorguladigimda bile buldum,lg shoplar olur onlarda bulunuyor
gümüşhane de ikamet etmekteyim. sanırım LG nin sitesin de sorgulatıyorsunuz bir de ben deneyeyim.bulamadım bir türlü

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Arastirdim sizin icin ama gumushanede sadece servis bulabildim,garip bir durum,kendi sehirimde bile var. Lg'nin online alisveris sitesindede sadece batarya ve kiliflar var,son care n11'e baktim ordada fazlasiyla var ama orjinal desede bilmiyorum,hatta INPUT : 60 HZ - 0.35 A
OUTPUT : 5.0V - 2.0 A olarak yazmis,yarinda pazar,bir baska ihtimalde lg turkiyeyi arayip onlara durumu izah etmek

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Arastirdim sizin icin ama gumushanede sadece servis bulabildim,garip bir durum,kendi sehirimde bile var. Lg'nin online alisveris sitesindede sadece batarya ve kiliflar var,son care n11'e baktim ordada fazlasiyla var ama orjinal desede bilmiyorum,hatta INPUT : 60 HZ - 0.35 A
OUTPUT : 5.0V - 2.0 A olarak yazmis,yarinda pazar,bir baska ihtimalde lg turkiyeyi arayip onlara durumu izah etmek
n11 e bende baktım ama hiçbiri orjinal değil, ben benim eski kaybettiğim şarjın aynısından arıyorum. çok hızlıydı 1 saatte dolduruyordu 3.000 mAh ı.. evet dediğiniz gibi son çare sanırım LG servisini arayacağım ama hafta sonları da benim bildiğim hizmet vermiyorlar..