orite t808 facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batista115

Üye
    Konu Sahibi
orite t808 facebook
arkadaşlar bende t808 var 2.5 yıldır kullanıyorum çok şükür pek sorun yok ama facebook a girmiyor (0.facebook üzerinden) yani giriyor ama e mail ve şifre yazınca tekrar giriş sayfasına geliyor. başka bir e mail le girmeyi denedim ona da sayfa boyutu çok büyük diyor yardım edin lütfen. bi süre önceye kadar hiçbi internet sitesine giremiyodum ama bazı ayarlar buldum internetten işe yaradı en azından google a falan giriyo. bugün *#3646633# göz gezdirdim wap ayarlarına fln girdim değişen bişey yok :bilmm:allalla:

kraldost1507

kraldost1507

Üye
hiç bosuna cvp arama çünkü bendede var aynısı gir miyor bütün siteleri açıyor tek facebook u açmıyor

finish_live

Üye
bende orite t808 almayı düşünüorum tavsiye edrmsinz almamı ayrıca şimdiki fiyatı ne kadar bilmiorum yardımcı olursanz

batista115

Üye
    Konu Sahibi
kraldost1507 sağolasın. arkadaşın babası telefon tamiri yapıyormuş imei sini değiştir internete giren bi telefonunkiyle dedi başka bi telefoncuya gittim her hafta kapanır yeniden imei taktırmak zorunda kalırsın dedi bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
finish_live işte tek sorun bu internet ve mms ide yapamadım zaten diğer herşeyi güzel en iyi yanıda süper ses çıkarıyor tavsiye ederim.

batista115

Üye
    Konu Sahibi
Eğer evinde kullanmadigin bir telefonun varsa onun

imeini at ozaman sorun olmaz tabi tamirci guvenilirse

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
bende orite t808 almayı düşünüorum tavsiye edrmsinz almamı ayrıca şimdiki fiyatı ne kadar bilmiorum yardımcı olursanz

Ben kullandım bu modeli ama tavsiye etmiyorum çok kaba bir telefon ancak müzik dinler tv izlersin şarjıda çok gitmiyor. Başka model telefonlar düşün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...