orite t-808 yeni alcam yardımınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
orite t-808 yeni alcam yardımınızı bekliyorum
Arkadaşlar bilborldlarda gördüm orite t-808 diye bir telefon bu telefon nasıl orjinalmi bataryası nasıl gidiyor kamera çözünürlüğü nasıl yani açıkcası detaylı bilgi edinmek istiyorum lütfen bilgi verirseniz sevinirim.

Caps:

• Analog Televizyon seyretme
  • FM Radyo
  • Çift Hat – aynı anda aktif
  • BlueTooth
  • USB Bağlantı
  • VGA Kamera
  • MP3 ve MP4 Çalma Özelliği
  • Bellek Kart Yuvası
  • Geniş Dokunmatik LCD Ekran
  • Stereo Hoparlör
  • Li-Ion Batarya
  • GSM 900 / 1800 Dual Band
  • AC Adaptör

schumici

schumici

Üye
birader tek söyleyebileceğim çin malı bi telefon o yüzden bence kesinlikle uzak dur

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
arkadaşım anycool t838i aldı gayet memnun kamerası dışında
bencede harika
telefon
bundan daha şık görünüşü ses olayında Sony ericson W serisinden daha iyi bomba gibi sesi var ama
her çin telefonun eksiği gibi

Oyun
program
yok

ve t9 yok

bilgin olsun

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
orite nin orjinal sitesi var ve sayfasında gösteriyor bu model olduğunu bimeksde teknosada vatan computerda satılıyor nasıl çin malı olsunki
birde anycollda mı çin malı

• Beğen
Tepkiler: runnyrosee
schumici

schumici

Üye
orite nin orjinal sitesi var ve sayfasında gösteriyor bu model olduğunu bimeksde teknosada vatan computerda satılıyor nasıl çin malı olsunki
birde anycollda mı çin malı

birader istediği yerde satılsın isterse microsoft distribütörlük yapsın satsın dünyaya çin malı o telefon. anycoll da kore asıllı sanırım bildiğim kadarıyla üretimini korede yapıyo. ama inan bana hepsi aynı mal yinede yok ben illa alcam diyosan sen bilirsin birader

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
yani bu telefonların özellikleri ve fiyatı büyülüyo böyle tv'li telefon orjinal bilen varsa yazarsa sevinirim
bir ikincisi bu telefonları alsam ne gibi kusurları çıkar

schumici

schumici

Üye
yani bu telefonların özellikleri ve fiyatı büyülüyo böyle tv'li telefon orjinal bilen varsa yazarsa sevinirim
bir ikincisi bu telefonları alsam ne gibi kusurları çıkar

birader en büyük kusuru çin malı olması bundan daha büyük kusur mu var. mal dandik 6 ay sonra elinde kalır şarjları ayrı problem bi süre sonra günde 2 kere şarja takarsın zaten duyduğum kadarıyla 2 batarya veriyolarmış gün içinde habire batarya mı değişmek istiyosun. tv izliycem diyosun bi açıcan 10 dakka sonra şarjı bitecek habire şarjdayken mi izliycen.
bence çok abartıyosun bu dandik telefonu ama almak istersen sen bilirsin

edipoli

Üye
2 gün önce aldım..bimeksten 345 liraya..
ilk gün çok fazla tv izledim ama pili bitiremedim..
pilin şarj olması 3 saat falan sürüyo (fazla değil)
iyi telefon,bilmeden mok atmayın.. :nono:

• Beğen
Tepkiler: runnyrosee
zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
alan birinin yazması çok güzel teşekürler edipoli

schumici

schumici

Üye
2 gün önce aldım..bimeksten 345 liraya..
ilk gün çok fazla tv izledim ama pili bitiremedim..
pilin şarj olması 3 saat falan sürüyo (fazla değil)
iyi telefon,bilmeden mok atmayın.. :nono:

öncelikle forumumuza yakışır düzgün ve edepli konuş bu 1:nono:

1 ay sonra görürüm ben senin şarjını bu da 2

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
abi siz söyleyin ben tv'li telefon istiyom her yere baktım çin telefonundan başka tv'li telefon yok eğer orjinal çin malı olmayan avrupa malı tv'li telefon bulana repe boağacam

özgür41

özgür41

Üye
rep verirsen sevinirim:coold:

Superfone SF9090 Tvli Herşey var 2 Yıl Garantili biraz araştırırsan görüceksin zaten
Bu tel Chına malı değildir.
Hadi Sana İyi Günler....

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
saol birader yardımın içinde rep yeri neresi söle boğacam

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş gs resm olan kardeş aldım mükemmel hiç bir sorun çıkmadı 1 ay oldu teşekkürler bence diğer telefonlar bölümüne editör ol

schumici

schumici

Üye
rep verirsen sevinirim:coold:

Superfone SF9090 Tvli Herşey var 2 Yıl Garantili biraz araştırırsan görüceksin zaten
Bu tel Chına malı değildir.
Hadi Sana İyi Günler....
ya ne malıdır. şirket galiba türkiyede ama istediği yerde olabilir o önemli değil. patent ve üretim kesinlikle çinde o yüzden bu telefon çin malıdır:nono:

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
schumici yeter çin malına laf atıp durdun nokia çok bişey beceriyor bunu yapıyor 1,5 bin ytl satıyor yani biraz maddi açıdan düşünün telefonun bazı özellikleri bozuk çıksa bile verdiğin paradan dolayı kafanda ağrı yapmıyor nokia n95 yapıyor 5megapiksel kamera 8gb hafıza koyuyor normalde o telin fiyatı 550-650 ytl civarında olması gerekirken 1000 ytl kazıklıyo alanlarda enayi ben aldım enayiliğe düştüm telefonun kamerası çizildi bozuldu yapmadılar al bide burdan yak nokiayaya hayır

schumici

schumici

Üye
zahid12 ben sana nokia al dedimmi hiç bi zaman nokia reklamını yaptımmı bi yerde ona göre konuş.
http://www.maxicep.com/cep-telefonl...lara-dikkat-surekli-guncellenecek-152784.html okumadıysan şu konuyu oku bi bak bakalım neler yazıyo. biz milleti bunlara uyarıyoruz sizlerin sağlığını düşnüyoruz. yani 1.si sağlığınız için almayın diyoruz.
2.si bu telefonlar kaliteli 2.el pazarını öldürüyo telefoncuların elinde patlıyo. o zaman noluyo sen bi gün telefonunu satmaya çalışsan onlarda satamadıkları için ya almıyolar yada çok ucuza alıyolar bu sefer sen zarara giriyosun. bu konularda realist bi şekilde düşünürsen anlarsın bu işleri biz kimsenin reklamcısı değiliz bu böyle biline:nono:

Odysseus

Odysseus

Üye
öncelikle forumumuza yakışır düzgün ve edepli konuş bu 1:nono:

1 ay sonra görürüm ben senin şarjını bu da 2

sende yazdıklarına belge göster kulaktan dolma yazma alan kullanan biliyo

Xenium

Üye
zahid12 ben sana nokia al dedimmi hiç bi zaman nokia reklamını yaptımmı bi yerde ona göre konuş.
http://www.maxicep.com/cep-telefonl...lara-dikkat-surekli-guncellenecek-152784.html okumadıysan şu konuyu oku bi bak bakalım neler yazıyo. biz milleti bunlara uyarıyoruz sizlerin sağlığını düşnüyoruz. yani 1.si sağlığınız için almayın diyoruz.
2.si bu telefonlar kaliteli 2.el pazarını öldürüyo telefoncuların elinde patlıyo. o zaman noluyo sen bi gün telefonunu satmaya çalışsan onlarda satamadıkları için ya almıyolar yada çok ucuza alıyolar bu sefer sen zarara giriyosun. bu konularda realist bi şekilde düşünürsen anlarsın bu işleri biz kimsenin reklamcısı değiliz bu böyle biline:nono:

schumici dostum bırak uğraşmaya değmez bende bi konuda yazdım ana avrat küfür yemediğim kaldı bırak kullanan kullansın bize ne yaa

Xx_MOHİKAN_xX

Üye
Arkadaşlar bence çinlilerin çıkarmış olduğu en kaliteli mal ben telefonu ikinci el aldım we telefon 2 yıllık 1aydır kullanıyorum bataryasıda eksi batarya ama halen bilede şarjı onca müzik we tv izlememe rağmen 3 gün gidiyor.Yiğidi öldür hakkını yeme derler..!bence gayet güsel telefon piyasasıda güsel,Ben tawsiye ediyorum