Orijinal Android de olan misafir modu

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Android de olan misafir modu
Misafir modu aktif edebilen bir menü var orijinal Android de ama bu Samsung da yok neden yok bunasıl benzer program lar varmı benim bildiğim knox uygulaması var ama ana sayfaya don dediği zaman benim kullandığım kullanıcı arayüzüne geliyor benim hesaplarıma ulaşiyorlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

byAndroid

Üye
Benim Mi4 te var. Mesajları, fotoğrafları,notları, aramaları falan gizliyor

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Benim Mi4 te var. Mesajları, fotoğrafları,notları, aramaları falan gizliyor

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeni bir hesap olarak kullanılamıyor nasıl desem pc de ki gibi hiçbir program kurulu olmadan açılmıyor mu

burakokan15

Üye
O ozellik sen8n icin onemliyse bence cm rom kur en iyisi :)

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Misafir modu aktif edebilen bir menü var orijinal Android de ama bu Samsung da yok neden yok bunasıl benzer program lar varmı benim bildiğim knox uygulaması var ama ana sayfaya don dediği zaman benim kullandığım kullanıcı arayüzüne geliyor benim hesaplarıma ulaşiyorlar

Hesabına knox üzerinden giriyorsan niye menüdeki uygulama üzerindende giriş yapıyorsun? Gizli kalmasını istiyorsan sadece knox üzerinden giriş yap.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Hesabına knox üzerinden giriyorsan niye menüdeki uygulama üzerindende giriş yapıyorsun? Gizli kalmasını istiyorsan sadece knox üzerinden giriş yap.
Yani knox uygulaması Da açayım hesaplarımı öyle diyorsunuz aklıma geldi ama uğraşmak da istemedim .

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yani knox uygulaması Da açayım hesaplarımı öyle diyorsunuz aklıma geldi ama uğraşmak da istemedim .

Amaç zaten knox üzerinden girmen. Her iki uygulamadan gireceksen bir anlamı yok :)

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Formatla ne alakası var bu durumun?
Müziklerim programlarımız yüklü şuan hesaplar tekrar kurulum yapmak istemiyorum . Ama format atınca ilk bunu kurcam uygulamaları buna yükleyip şarkılar fotoğraflar vs

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Evet benim de dikkatimi Samsung'un eklememekte ki niyetini anlamak cidden güç. Ama şunu gördüm ki stock port romlards bu özellik eklenmiş bildirim paneline demek ki build.prop gibi bir şekilde Samsung tarafından devre dışı bırakılıp etkinleştirilebiliyor. Veya mod flashlayarak.

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Evet benim de dikkatimi Samsung'un eklememekte ki niyetini anlamak cidden güç. Ama şunu gördüm ki stock port romlards bu özellik eklenmiş bildirim paneline demek ki build.prop gibi bir şekilde Samsung tarafından devre dışı bırakılıp etkinleştirilebiliyor. Veya mod flashlayarak.
Evet onu bende biliyorum mod layarak açılıyor araştırdım daha önce

Üst Alt