• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Optimus Popularis: LED Ekranlı Klavye ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Optimus Popularis: LED Ekranlı Klavye ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Kullanıcılar için rahatlık sağlayan üst düzey klavye tasarımlarıyla tanınan Art Lebedev, Optimus Maximus adlı modelini geliştirerek Optimus Popularis'i tanıttı. OLED ekrana sahip olan bu klavyedeki önceki sürümüne göre en önemli farklılık her tuşta ufak bir LED ekranın yer alması. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program aracılığıyla klavye üzerindeki tüm ikonları kendinizin ayarlamanıza olanak sağlanıyor. Bu sayede klavye tuşlarına farklı görevler yüklemenizde sağlanıyor.

( Optimus Popularis'e ait görsel resim )

Fiyatı ve çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmeyen klavyenin yaz ayları içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

var1234

Üye
Bence bilgisayar parçaları arasında en çok yıpranan parçalardan biridir klavyeler.Çabuk yıpranım bozulabileceğini düşünüyorum...

ozanulu

ozanulu

Üye
Bi hatayı düzelteyim, optimus maximus da da her tuş üzerinde oled ekranlar vardı. Fakat fiyatı 3000TL gibi astronomik bir fiyattı. Bunun fiyatı nedir? bilmiyorum...

mafia888

mafia888

Üye
Bi hatayı düzelteyim, optimus maximus da da her tuş üzerinde oled ekranlar vardı. Fakat fiyatı 3000TL gibi astronomik bir fiyattı. Bunun fiyatı nedir? bilmiyorum...

ona o parayı vereceğime gider 2 tane pc alırım en babasından :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt