Oppo N1 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Oppo N1 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için Oppo N1 root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki konuda bulunan işlemler sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Oppo N1 cihazınıza root atma işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan bütün dosyaların yedeğini alın.
  • Daha sonra ayarlar/telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasının üzerine 6-7 defa üst üste basın.
  • Ardından ayarlar/geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama ayarını aktif hale getirin.
  • Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
  • tıklayın ve root programını cihazınıza indirerek apk dosyasını yükleyin.
  • Ardından yüklemiş olduğunuz root programını telefonunuzdan çalıştırın ve root işlemini başlatın.
  • İşlemlerin ardından mağaza üzerinden supersu uygulamasını tıklayarak indirin ve yükleyin.
  • Daha sonra cihazınızı yeniden başlatarak supersu uygulamasını çalıştırın ve kod güncellemesi isterse normal yoldan ( recovery hariç ) güncelleyin.
  • Root işleminin başarılı olup olmadığını kontrol etmek için root check uygulamasını tıklayarak cihazınıza yükleyin ve kontrol edin.

Ekli dosyalar