Operatör Logosunu Silmek

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Operatör Logosunu Silmek
S60 Serisi İçin

Bir file manager ile (seleq, fexplorer vs. ) ;
Aşağıdaki dizinlere geçin .

c>system>apps>phone klasörü vardır, onu tamamen silip telefonuzu yeniden başlatın ..

Bir programla logolarınızı silmek, yönetmek ve düzenlemek istiyorsanız, program için tıklayınız..
Bu linkteki;
OpLogoMan: Logo yöneticisi, logolarınızı oluşturun, kaldırın, düzenleyin. programıdır.

------------------------------------------------

Eski nokia modellerinde;
*#67705646# tuslamanız yeterli oluyor ( hepsinde değil )

Diğer marka ve modellerde
Operatörünüzden "L0" kodu ile logo isteyebilirsiniz en son çare olarak bu şekilde silebiliyorsunuz ..

fresher

Üye
ya biraz sacma olcak ama kaldırınca nasıl geri koyabiliriz??(s 60 için tabi)op.logosunu silmek istediğimizde ilk önce bahsettiğin dosyaları pc ye yedekleyip ondan sonra silip,op.logosunu geri koymak istediğinde de tel. geri atsak olur mu??

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aynen, evet olur .. ;)

Mantık o zaten ..

realover

Üye
peki operatör logosunun yerine istediğimiz logoyu nasıl ekleriz?örneğin windows logosunu?

mayday_

Üye
once ınternetten bi logo indircen sonra Bir file manager ile (seleq, fexplorer vs. ) resmi bulacaksın resmin üstündeyken secenekleri tıklayıp operator logosu olarak kullan kısmını bulup tıkladıktan sonra daaa reset attın mı bitti

[email protected]

mustafakarasan

Üye
yada opman programı ile istediğin bir resmin veya şekli logo olarak ayarlayabiliyorsun

mayday_

Üye
Originally posted by Negative@Feb 28 2005, 09:27 PM
S60 Serisi İçin

Bir file manager ile (seleq, fexplorer vs. ) ;
Aşağıdaki dizinlere geçin .

c>system>apps>phone klasörü vardır, onu tamamen silip telefonuzu yeniden başlatın ..

------------------------------------------------

Eski nokia modellerinde;
*#67705646# tuslamanız yeterli oluyor ( hepsinde değil )

Diğer marka ve modellerde
Operatörünüzden "L0" kodu ile logo isteyebilirsiniz en son çare olarak bu şekilde silebiliyorsunuz ..
dedinde apps da phone diye bi dosya yok ama operatör logosu ekranda duruyooo.... :P

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
BIr programla yapmışsındır, o zaman programdan sileceksin tekrar

bizim dediğimiz normal dışarıdan logo alımı ..

mehmetgenc55

Üye
Negative 6600 kullanıyorum ve fexplorerda c>system>apps> yi açtıgımda phone dosyası zaten yok
ama ekranda turkcell logosuy yine var.
Ancak senindediğin z dizininde var onada ellemek istemedim bişe olur diye.onu silsek tele bişe olurmu,logo silinirmi?

mehmetgenc55

Üye
oplogoman daha önce kullandım ama onunla logoyu değiştirmiştim,logoyu komple kaldırmak istiyorum,nasıl yapazağımı yazarsan sevinirim

mehmetgenc55

Üye
nası kaldırabilirim,nasıl yapılıyo ?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Programı açıkcası tam olarak kullanmadığımdan bilemiyorum ama program üreticisinin sitesinde, operatör logosu oluşturmak, düzenlemek, koymak ve kaldırmak özellikleri olduğu yazılmıştı .

senkron122

Üye
tesekkürler dostum

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
verdiğin bilgi ve programlar için teşekkürler :oke:

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
orjinal turkcell logosu silinemez ancak oplogo yla yaptıkların ve dışarıdan aldıklarını silersin gibi geliyor öyle biliyorum 8)

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
ayrıca z: diskin içindekini sakın silmeyin bir daha dış arama yapamazsınız........ :nono: :nono: :nono:

HaCkEr7

Üye
ben biyerden duymuştum ekrandaki turkcell yazısı silinebiliyormuş diye ama ben denemedim isteyenler telefondan

wap.grafiklerim.com/logosil.opl

linkine girebilirler deneyenlerden cewap bekliyorumm...........
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
k700 içinde operatör logosu oluşturan veya deneyen oldumu?

cjtech

Üye
yaw ben 6630'da denedim olmuyo bu logo değişme olayı....

Üst Alt