Haber Opera Ücretsiz VPN Uygulamasını Android İçin Yayınladı

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Opera, Android cihazlar için ücretsiz VPN uygulamasını yayınladı.Opera ücretsiz VPN uygulamasının sunucuları arasında Amerika, Singapur, Kanada, Hollanda ve Almanya yer alıyor.

Opera VPN uygulaması Android cihazlar üzerinde reklamları engellerken, Wi-Fi bağlantınızın ne kadar güvenli olduğunu da test edebiliyor.Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Opera ücretsiz VPN uygulamasını indirebilirsiniz.

Opera Free VPN - Unlimited VPN İndir - Android - MaxiCep
 
  • Beğen
Tepkiler: kadir.ozel2
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Deneyelim
Boyutu çok yüksek bir vpn programına göre
 
  • Beğen
Tepkiler: phasan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt