[Opera Software] Opera Mini Next v7.10(32446) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe)

Arkadaşlar linkini opera minide adres satırına yapıştırıp git deyin ve opera
mini turbo modu açma sayfası açılıyor
ve ıngilizce şimdi turbo mod açık diyor.
Daha önceleri bu link sadece opera pc
ve opera mobile için işlem yapıyordu
ama yabancı bir forumda opera mini üzerinden sayfaya gidildikten sonra
opera minide de hızlanma olduğu
yazılmış.
Bu ne kadar doğru bilen varmı?

kfahaa

Üye

Teşekkürler telefonun tarayıcısından hızlı ve atma derdi yok

@Safak

Üye
symbian hale ölmemiş bu ii haber

iyiydi 404 not found vermeye basladi.yokmu bunun bi cozumu.baska duzgun browserda yok

404 hatası bulunmayan sayfayalarda yazan bir hatadır. Yani girdiğin siteyle alakadır.

desteğini kesmiş ne demek arkadaş 404 hatasından bahsediyor
Unutma ki Symbian 3 çoktan ölmüş bir sistem. Opera'da diğerleri gibi tarayıcı desteği kesmiş olabilir. 404'ün ne olduğunu biliyoruz çok şükür 20 senedir internet kullanıyorum.

PALA.

Üye
Operanın desteği kesmesiyle alakası yok.Halen 4-7 yıl önceki sürüm kullanılıyor zaten.10 yıl geçse belirli sitelerde çalışacak.
Girilen web sitesinin desteğiyle alakalı, web tasarımcısı ekran çözünürlüğü vs. gibi niteliklere göre bu tasarımı yapar.
Aynı durum UC browser içinde geçerli...

Çoğu sitede çalışmayacak o tarayıcı. Ben de kullandım N8'imde vardı. Güzel tarayıcı ancak fazla işlevsel değildi çünkü işletim sistemi ölü bir sistemdi. Hal da öyle. Nokia bile çoktan gömdü Symbian'ı.

Eren Değerli

Moderator
benimi takip ediyosun

resmi siteden de indirdim olmadi.uc calisiyor.internet ayarlarindan kaynakli da olabilir.cunku baska internette calismisti bi ara.ayrica burasi nasil bi site ya sordugum sorulara cevap geliyor saolun