opera mobile atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
opera mobile atma sorunu
opera mobile son sürümü kullanıyorum önceden böyle bi sorunum yoktu şimdilerde bir sayfa yüklerken sürekli tarayıcı kendisini kapatıyor. Silip yeniden yükledim sorun hala devam ediyor. Telefonum nokia 700. Nedir acaba bunun çözümü?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
silip yeniden yüklemek fayda sağlamayabilir, ayarlardan gizlilik içindeki tümünü silip denemek lazım, o da olmazsa telefona format atman gerek

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
zaten programı silince geçmiş, çerezler v.s silinmiyor mu?
geçmiş, önbellek, çerezler silmeme rağmen devam ediyor sorun. Format opsiyonu için yapmam gerekeni anlatan, açıklayan link'i yazabilir misiniz?

asigsasi

asigsasi

Üye
zaten programı silince geçmiş, çerezler v.s silinmiyor mu?
geçmiş, önbellek, çerezler silmeme rağmen devam ediyor sorun. Format opsiyonu için yapmam gerekeni anlatan, açıklayan link'i yazabilir misiniz?
yüklü uygulamalar dan kaldırır san silinir üzerine basılı tutup silmen çerezleri silmez

dailymotion videoları izlerken tarayıcıyı kendini kapatır

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
yüklü uygulamalar dan kaldırır san silinir üzerine basılı tutup silmen çerezleri silmez

dailymotion videoları izlerken tarayıcıyı kendini kapatır
peki zaten direkt gizlilikten kendim sildim çerezler geçmişi filan buna rağmen atıyor hala. Format demişti yukarıdaki arkadaş o nasıl olacak nokia 700 için?

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Telefon hafızası yetmiyordur, RAM yetersiz olabilir. Format gerek ben de öyle çözdüm :)

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafızası yetmiyordur, RAM yetersiz olabilir. Format gerek ben de öyle çözdüm :)

hafızanın problem olması söz konusu değil, ram yetersizliği de mantıksız geliyor. önceden ram daha mı çoktu :) hayır aynıydı şimdi başladı atmaya. eskiden böyle bir sorun yoktu.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
hafızanın problem olması söz konusu değil, ram yetersizliği de mantıksız geliyor. önceden ram daha mı çoktu :) hayır aynıydı şimdi başladı atmaya. eskiden böyle bir sorun yoktu.
Nasıl mantıksız olabilir? Yeni uygulamalar yükledikçe açılışta ve arka planda sen fark etmeden uygulamalar çalışmaya devam eder. :oke: Zamanla oluyor o. Şu an bende de var mesela formattan sonra RAM de temizlendiği için ortadan kalkıyor. Bilgilerini yedeklemeni ve format atmanı öneririm benimki bir öneri istersen yapma :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl mantıksız olabilir? Yeni uygulamalar yükledikçe açılışta ve arka planda sen fark etmeden uygulamalar çalışmaya devam eder. :oke: Zamanla oluyor o. Şu an bende de var mesela formattan sonra RAM de temizlendiği için ortadan kalkıyor. Bilgilerini yedeklemeni ve format atmanı öneririm benimki bir öneri istersen yapma :)

hee öyle derin bir bilgim yok ben hafıza kartımın boşluğuna göre hafıza sorunu yok zannediyordum :d şu format işini nasıl yapabileceğim hakkında bir yardım etseniz. forumdaki format başlığındaki resimler silinmiş pek bir bilgim olmadığından resimsiz yapamam. resimli anlatım olan bir link var mıdır bildiğiniz?
hee öyle derin bir bilgim yok ben hafıza kartımın boşluğuna göre hafıza sorunu yok zannediyordum :d şu format işini nasıl yapabileceğim hakkında bir yardım etseniz. forumdaki format başlığındaki resimler silinmiş pek bir bilgim olmadığından resimsiz yapamam. resimli anlatım olan bir link var mıdır bildiğiniz?

soft formatla hallolacak bir şey mi?

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeşim opera link üyeliğin varsa yüklü uygulamalar dan kaldır telefonu kapat aç ve son sürümü tekrar kur bu kadar basit eğer tekrar atarsa o zaman hard format atarsın
font zoomer kullanıyorsan oda atma sebebi

hackerNBA

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim opera link üyeliğin varsa yüklü uygulamalar dan kaldır telefonu kapat aç ve son sürümü tekrar kur bu kadar basit eğer tekrar atarsa o zaman hard format atarsın
font zoomer kullanıyorsan oda atma sebebi

*#7370# bununla soft format attım. opera mobile'i yeniden yükledim atma sorunu ortadan kalktı.teşekkürler cevap yazan herkese. iyi forumlar.

asigsasi

asigsasi

Üye
*#7370# bununla soft format attım. opera mobile'i yeniden yükledim atma sorunu ortadan kalktı.teşekkürler cevap yazan herkese. iyi forumlar.
kolaya kaçıp soft format atmışsın :) neyse sorun çözüldü ise sıkıntı yok :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Haklıymışım değil mi? :D Bu milleti öldüren şey ön yargı bence. Sorunun çözüldüğüne sevindim. :)

asigsasi

asigsasi

Üye
sorun çözüldüğüne göre :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt