Opera mobile 2 kere yuklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Hami-Bey

Üye
    Konu Sahibi
Opera mobile 2 kere yuklemek
Arkadaslar opera mobile 12 ve opera mobile 10.50 surumunu yuklemek ıstıyorum 2 sini aynı anda ama bırbırıne cakısmayacak nasıl yapabılırım

Akıncı

Akıncı

Üye
:hmmm nasıl olacak yeni sürümü yüklediğin an eskisi kalmaz

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Arkadaslar opera mobile 12 ve opera mobile 10.50 surumunu yuklemek ıstıyorum 2 sini aynı anda ama bırbırıne cakısmayacak nasıl yapabılırım
Normal Yükle Çakışmaz Normal derken Birini Hafıza Kartına Diğerini Depo diskine yükle ..

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
sisi açıp adını değiştirip tekrar paketleyip yuklersen çalışır belki ayrı ayrı :hmmm

Hami-Bey

Üye
    Konu Sahibi
Normal Yükle Çakışmaz Normal derken Birini Hafıza Kartına Diğerini Depo diskine yükle ..
telefon bı c var bıde depo dıskı var nasıl olacakkı o :)

- - - Eklendi - - -

sisi açıp adını değiştirip tekrar paketleyip yuklersen çalışır belki ayrı ayrı :hmmm
o denedım ama sonuc basarısız

- - - Eklendi - - -

:hmmm nasıl olacak yeni sürümü yüklediğin an eskisi kalmaz
sorunda orada baslıyo işte :D

Akıncı

Akıncı

Üye
ne gerek var mobile+mobile yerine mobile+mini yapsan nolur

coolasker54

coolasker54

Üye
Bi tane program bul kullanmadığın. Siscontents le aç. içindeki dosyaları sil. ve opera 10.5 in dosyalarını içine at. paketle.

Bu uzun geldiyse UID sini değiştirmeyi dene. Kullanmadıgın bi programın UıDsini opera 10.5 e yaz.

Aynı hafızaya kurulurmu bilmiyorum ama sen yinede farklı hafızalara yüklemeyi dene.

Bi dene bunları 1. Yöntemle ben 2 tane rom patcher yukledim dün akşam. :ehe

Hami-Bey

Üye
    Konu Sahibi
ne gerek var mobile+mobile yerine mobile+mini yapsan nolur
TURKCELL'ın cok gıcık facebook paketlerı var kı opera 12 de normal paket yıyo diger opera surumunde ıse facebook paketı o cok sorun oluyo

- - - Eklendi - - -

Bi tane program bul kullanmadığın. Siscontents le aç. içindeki dosyaları sil. ve opera 10.5 in dosyalarını içine at. paketle.

Bu uzun geldiyse UID sini değiştirmeyi dene. Kullanmadıgın bi programın UıDsini opera 10.5 e yaz.

Aynı hafızaya kurulurmu bilmiyorum ama sen yinede farklı hafızalara yüklemeyi dene.

Bi dene bunları 1. Yöntemle ben 2 tane rom patcher yukledim dün akşam. :ehe

deniyorum hemen sonucu yazarım hemen

Akıncı

Akıncı

Üye
sen diğer çözümleri dene bakalım :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ikisini birlikte yükleyemezsin, dosyalar çakışır...

ayrıca v5 bir mobile i zor kaldırıyor, sen aynı anda iki mobile i nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun :hmmm

Hami-Bey

Üye
    Konu Sahibi
ikisini birlikte yükleyemezsin, dosyalar çakışır...

ayrıca v5 bir mobile i zor kaldırıyor, sen aynı anda iki mobile i nasıl çalıştırmayı düşünüyorsun :hmmm
yanls anlasıldım galıba 2sini aynı anda calıstırmıcan gunduzlerı opera mobıle 10 u aksamları eve gelınce opera 12 kullanıcam cunku opera 12 de facebook paketını kullanamıyorum cok tuhaf ama

- - - Eklendi - - -

güncellestırme hatası verıyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
yanls anlasıldım galıba 2sini aynı anda calıstırmıcan gunduzlerı opera mobıle 10 u aksamları eve gelınce opera 12 kullanıcam cunku opera 12 de facebook paketını kullanamıyorum cok tuhaf ama

- - - Eklendi - - -

güncellestırme hatası verıyo

Boşa uğraşıyorsun...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
uid değiştirmek lazım uzun iş :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
uid değiştirsende olacağını sanmıyorum. Uygulama içinde aynı isme sahip ve aynı yolu kullanan dosyalar varsa yine sorun oluşacak ve yüklenmeyecek

Hami-Bey

Üye
    Konu Sahibi
isim çok zor desenize

Üst Alt