opera mini yazı font sorunu yardım lütfen

• 3 Ekim 2012
  • 2092 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telefonun yazı fontunu değiştirdim. Çok hoşuma gitti fakat opera mini de yazı fontunu yüklüyor diyo ve telefon reset atıyor bunum çözümü yok mu

Yazan: SheFy
  2. operayı baştan kur olmuyorsa yine yazı fontu uyumsuz onu değiştir

3. Benim çeviridğim fontzomer yüklediysen sadece yazı tipi ni değiştir yazı tipi boyutu ile oynama sadece yazı tipi ok sıkıntı çıkarmaz operacık

4. Yazı fontu sorunun un hiç bi çözümü yok malesef

5. Dediğim gibi boyutunu büyütmeyin sadece yazı tipni değiştirin opera sıkıntı yapmaz tabi yazı tipinin türkçe karakter desteklemesi gerek footzoomer içine türkçe destekleyen çoğu yazı tiplerini gömdüm arada karışan olursa affola konuda gerekli açıklama yazıyor

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...0-s-1-s-3-unsigned-turkce-maxipda-689948.html

6. bak o dediğin olabilir fontzummerde yazı biraz küçüktü büyüttüm. Normal hale getirip deneyeyim inş olur. Çok sağol

7. ustam arkadaşın kurmaya çalıştıgı normal opera degil sanırım. kurup açmaya çalışıodur.nokianın genel hatası bu.anca kendi yazı fontunda açar.büyük ihtimal yazı stili hesaplanıyor yazıp yüzde 17de fln rest atıodur

- - - Eklendi - - -

ustam arkadaşın kurmaya çalıştıgı normal opera degil sanırım. Heandler kurup açmaya çalışıodur.nokianın genel hatası bu.anca kendi yazı fontunda açar.büyük ihtimal yazı stili hesaplanıyor yazıp yüzde 17de fln rest atıodur

8. arkadaşlar sorun boyutundaymış ayarını %100 yaptım opera sorun vermedi. Tşk arkadaşlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 03:53