Opera Mini ve Mini Next font ve bulanık yazı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini ve Mini Next font ve bulanık yazı sorunu
Merhabalar arkadaşlar Opera Mini ve Opera Mini Next 7.1 sürümlerini kullanıyorum telefonda uzun bir süredir. Bugün her ikisinde de yazı fontları en küçüğe geldi ve yeni sayfa yüklenirken yazılar önce bulanık renk şeklinde gözüküyor. Kaldırdım yeniden yükledim falan ama değişmiyor ayrıca font ayarlarından da değiştirince herhangi bi değişiklik olmuyor. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır son çare yeniden format ama o da işe yarar mı bilmiyorum şimdiden çok teşekkürler.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bende de aynı sıkıntı var :hmmm

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
bende de aynı sıkıntı var :hmmm

tam emin olmamakla beraber çözüm buldum galiba sıkıntı font kaynaklı. Font zoomer yükleyip font değiştirdim şimdi boyutta değiştirebiliyorum, öyle bulanık yazı falan da olmuyor sende bi dene istersen :)
ayrıca bu soruna sebep olan mobil cleaner olabilir mi bir yerlerden fontu silmiş demekki bu şekilde düzeldiğine göre.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tam emin olmamakla beraber çözüm buldum galiba sıkıntı font kaynaklı. Font zoomer yükleyip font değiştirdim şimdi boyutta değiştirebiliyorum, öyle bulanık yazı falan da olmuyor sende bi dene istersen :)
ayrıca bu soruna sebep olan mobil cleaner olabilir mi bir yerlerden fontu silmiş demekki bu şekilde düzeldiğine göre.

iki programda yüklü değil :)

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi

iki programda yüklü değil :)

bende de font zoomer yüklü değildi bozulduktan sonra denemek için yükledim bence dene derim :) eğer sende mobil cleaner yüklü değilse o zaman demekki başka bi sebepten kaynaklanıyor demektir programın günahını aldım :D

Üst Alt