Opera Mini v6.0.24093 Türkçe (Samsung Wave)

Sponsorlu Bağlantılar

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi

Cep telefonunuzdan internete girmek için kullanabileceğiniz en iyi internet tarayıcılarından olan Opera Mini'nin yeni versiyonu karşınızda. İnternet tarayıcıları alanında dünya çapındaki en popüler markalardan birisi olan Opera'nın cep telefonları için geliştirmiş olduğu bu tarayıcısı da içerdiği teknoloji ve yenilikler sayesinde popülerliğini oldukça fazla hakediyor. Önceki versiyonlarından kat ve kat daha hızlı çalışan bu sürüm sayesinde artık internet sayfalarına erişiminiz çok daha kolay.

Özellikleri:

* Arama teknolojiler geliştirilmiş bu sayede bir sayfada istediğiniz bölümü metin arama sistemi sayesinde çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
* Download ve upload özelliği de olan bu internet tarayıcısı sayesinde cep telefonunuza uyumlu olan herşeyi indirebileceksiniz.
* Yer imlerini bilgisayarınız ile senkronize edebilmenize olanak tanır.
* Bölge seçimi özelliklerini sunan internet siteleri için de uyumludur.
* Sayfa kaydırma özellikleri de oldukça gelişmiştir. Aşağı-yukarı-sağa-sola kaydırmalar için numaraları kullanabilmenize olanak tanır.
* Web tasarımcıları için CSS desteği de sunmaktadır.
* Daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı performans

Not : Samsung Wave'de kullanılabilmesi için cözünürlük ayarları değiştirildi. Orjinal türkçe sürümdür. Kurulumdan sonra OYUNLAR klasörü altında olacaktır. Java uygulaması olduğu için ana menüye kaydırma şansımız şuan için yok.

frukan

Üye
Uyarlamanız güzel olmuş. Görsellik daha iyi olmuş. Sayfa kaydırma özelliği derken neyi kastettiniz? Bir de multi touch hala yok di mi?

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Uyarlamanız güzel olmuş. Görsellik daha iyi olmuş. Sayfa kaydırma özelliği derken neyi kastettiniz? Bir de multi touch hala yok di mi?

malesef yok. telefonlarımız desteklemesine rağmen, opera desteklemiyor.
Ancak , telefonun tarayıcıcı ıke karşılaştıracak olursak kat kat daha kullanışlı..:aha:

hegomania

hegomania

Üye
Evet büyültme-küçültme haricinde hızlı ve kullanışlı. Çift tıklamayla yarı yarıya yaklaşıyor. O da hiç yoktan iyidir.

Ayrıca dolphinin o iğrenç arayüzünden sonra bu ilaç gibi geldi ya. Ekrana bir dokundunuzmu yandınız! Üst menu açılıyor, alt menü zaten kocaman! Ekranın tamamını kaplıyolar zaten

Operayı Uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum.:oke:

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Tlf'un kendi tarayıcısı iğrenç otesi bana göre ama opera çok kullanışlı ve daha hızlı Tlf'un tarayıcısı ile malesef sitede yazı yazamıyorum opera yı yükledik düzeldi herşey eline sağlık. yoksa tlf. aldigima pisman olmuştum i8910hd nin internet keyfiN den sonra wave bitirmişti beni şükür opera yı kullaniyoruz da bi parça düzeldim

akdenizx

akdenizx

Üye
    Konu Sahibi
Az önce gördüm'de hala forum'da opera2nın Türkçesi var mı diye soranlar var. Bu konuyu inceleyin beyler bayanlar :)

Samsunggggggg

Üye
desteklemiyor telefonum wawe 723 neden desteklemiyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem ?

H.SAHİN

H.SAHİN

Üye
Linkte hata veriyor..

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.

TuğruL-_-

TuğruL-_-

Üye
Linkte hata veriyor..

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.

aynen.link ölü

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
linkler yenilene kadar konu kapatilacaktir