opera mini next wifi ile internete bağlanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

fişekci

Üye
    Konu Sahibi
opera mini next wifi ile internete bağlanmıyor
okuldaki internet ile opera mini next ten internete giremiyorum opera mini 11 var internete giriyo ama face ye girmiyo bi yardım kullandığım tel c5-03

marist

marist

Üye
okuldaki internetLer meb tarafından kısıtLıdır, facebooka giremezsin, erişim engellidir.

bayon

Üye
kullandığın opera mobil 11 de proxy yok opera mini de proxy var diye biliyorum sebebi bundandır

fişekci

Üye
    Konu Sahibi
okuldaki internetLer meb tarafından kısıtLıdır, facebooka giremezsin, erişim engellidir.

biliyorum kısıtlı olduğunu ama herkes wifiyi kullanarak opera ile giriyo faceye de yoksa sadece android inki mi giriyor

- - - Eklendi - - -

kullandığın opera mobil 11 de proxy yok opera mini de proxy var diye biliyorum sebebi bundandır

Bu proxi symbian li telefonların operasında yokmu çünkü android li tellerdeki opera mini ler kısıtlamadan etkilenmiyor ve face gibi sitelere girebiyor ?¿

- - - Eklendi - - -

peki arkadaşlar kullandığiniz wifi ile çalışan opera mini next varmı varsa paylaşabilirmisiniz ?

bayon

Üye
biliyorum kısıtlı olduğunu ama herkes wifiyi kullanarak opera ile giriyo faceye de yoksa sadece android inki mi giriyor

- - - Eklendi - - -

Bu proxi symbian li telefonların operasında yokmu çünkü android li tellerdeki opera mini ler kısıtlamadan etkilenmiyor ve face gibi sitelere girebiyor ?¿

- - - Eklendi - - -

peki arkadaşlar kullandığiniz wifi ile çalışan opera mini next varmı varsa paylaşabilirmisiniz ?

bak şimdi symbian da ki operalari söyleyim

proxyli istiyorsan opera mini veya opera mini next i kullanacaksın bu program wifi ile çalışır çalışmazsa senin telefonunda birşey vardır

m.opera.com/next bu siteye telefonun kendi internetin den gir indirip kurabilirsin

Üst Alt