Karşılaştırma opera mini hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
opera mini hakkında
Beyler malum son güncelleme ile opera mininin arayüzü yenilendi fakat ben hiç ısınamadım bu haline üstelik yavaşladı da sizi bilmem ama ben eski haline bakınca adeta sürünüyorum
bu hali sizce iyi mi yoksa eskiden symbian ve androidden alışık olduğumuz klasik hali mi iyi
şahsen klasik arayüzü özlüyorum
bana katılıyorsanız geliştiriciye eposta atalım eski haline geri dönsünler

bayon

Üye
ben bu halini daha çok sevdim nedendir bilmiyorum ama sayfaları daha hızlı açıyo bence bu surumde :) tek sevmediğim yanı sayfayı kaydırırken dokundugum yerdeki linkleri otomatik açması

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
ben bu halini daha çok sevdim nedendir bilmiyorum ama sayfaları daha hızlı açıyo bence bu surumde :) tek sevmediğim yanı sayfayı kaydırırken dokundugum yerdeki linkleri otomatik açması
sekmeleri hızlı açamıyorum hızlı kapatamıyorum eskiden bir sayfayı açarken önbelleğe yüklerdi şimdi hiç yapmıyor bunu o eski özelliğin avantajı şuydu; bir sayfayı açtık sayfa içinde ileri gittik üst üste 4 linke girdik geri dönerken kayıtlı sayfadan döndüğü için gayet hızlı olurdu 3-4 bağlantı geri gittikten sonra istersek ileri de gidiyorduk önbellekteki veri sayesinde sayfaları tekrar açmamız gerekmiyordu şimdi bu yok çok can sıkıcı

açıkçası ben pek hızlı gezemiyorum artık

bayon

Üye
sekmeleri hızlı açamıyorum hızlı kapatamıyorum eskiden bir sayfayı açarken önbelleğe yüklerdi şimdi hiç yapmıyor bunu o eski özelliğin avantajı şuydu; bir sayfayı açtık sayfa içinde ileri gittik üst üste 4 linke girdik geri dönerken kayıtlı sayfadan döndüğü için gayet hızlı olurdu 3-4 bağlantı geri gittikten sonra istersek ileri de gidiyorduk önbellekteki veri sayesinde sayfaları tekrar açmamız gerekmiyordu şimdi bu yok çok can sıkıcı

açıkçası ben pek hızlı gezemiyorum artık
aslında o dediğin özellik hala var ekranın yanlarından tutup kaydır sayfayı sağ veya sola

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
aslında o dediğin özellik hala var ekranın yanlarından tutup kaydır sayfayı sağ veya sola

Harbi lan :D
Ama şu sekme olayını halletseler cidden iyi olacak
Birde başlangıç ekranı 7.5 teki gibi olmalı daha kullanışlı

Üst Alt