Web Tarayıcı Opera Mini browser beta v13.0.2036.97454

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Opera Mini browser beta v13.0.2036.97454
Opera ekibi tarafından geliştirilen oldukça kota dostu bir tarayıcı uygulamasıdır. 3mb apk boyutu vardır ve android 2.3 üzeri gerektirir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Sarangni

Sarangni

Sarangni

Üye
Minisini kullanmıyorum ama Opera Mobile çok iyi ve çok hızlı. Opera ta Symbian bu yana kullanıyorum yaklaşık 8 yıldır da Bilgisayarım da kullanıyorum. Chrome, Firefox hikaye Opera çok iyi bir tarayıcı.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Minisini kullanmıyorum ama Opera Mobile çok iyi ve çok hızlı. Opera ta Symbian bu yana kullanıyorum yaklaşık 8 yıldır da Bilgisayarım da kullanıyorum. Chrome, Firefox hikaye Opera çok iyi bir tarayıcı.
opera mobilde daha iyi işi götürüyor opera max var veri tasarrufu sağlayan o sistem 2017 de android içine entegre edilecekmiş

Sarangni

Sarangni

Üye
opera mobilde daha iyi işi götürüyor opera max var veri tasarrufu sağlayan o sistem 2017 de android içine entegre edilecekmiş

Çok iyi olur özellikle saçma sapan kotalı tarifeler yüzünden herkesin ihtiyacı var. Opera da tasarruf da oldukça üst seviyede. Hem bilgisayar da hem cepte Opera kullanmanın bir güzelliği de çok iyi bir senkronizasyon sistemi var. Cepten girdiğin adresler bilgisayar bilgisayarda ki adresler cep telefonuna çok hızlı sekronize oluyor. Özellikle yer imlerini ve favoriler sekmelerini yönetmek çok kolay oluyor.

Son düzenleme:

ULusaLFedai

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt