opera mini anket sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
opera mini anket sorunu
operamini de(android) anketlerde oy kullanmadan sonuçları görüntüle dediğimde sonuçları göstermiyor sizdede oluyormu arkadaşlar? @Ozan @Reşwan @papakudioflu @Revengeful @ANIL

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Oy kullanmadan sonuçları göremezsiniz, sitem bu şekilde ayarlanmış telkin olmaması için.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Oy kullanmadan sonuçları göremezsiniz, sitem bu şekilde ayarlanmış telkin olmaması için.

anketi birinci resimde görüldüğü şekilde ayarladığım halde opera miniden ikinci resimde gösterdiğim butona tıkladığımda hiçbirşey olmuyor:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
javascript ile alakalı olduğunu düşünüyorum, opera minide javascript çalışmamakta, teferruatını @Ozan verecektir

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
javascript ile alakalı olduğunu düşünüyorum, opera minide javascript çalışmamakta, teferruatını @Ozan verecektir
bilgisayardan opera mini arayüzüne geçtim(firefox)yine çalışmadI:D en doğrusunu ozan abi söyleyecektir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bilgisayardan opera mini arayüzüne geçtim(firefox)yine çalışmadI:D en doğrusunu ozan abi söyleyecektir
tabi ki mantıken de öyle olmalı, bende denedim farklı tarayıcılar ile "opera mini" uygulamasında o özellik olmayınca temasında da olmayacaktır ve tabiki yok :)

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Opera Mini de script desteği olmadığından ve anket sonuçları da script ile geldiğinden anlık görünmeyecektir maalesef. Alternatif bir şekilde göstermeye çalışacağız eğer mümkünse. Yoksa özelliği devre dışı bırakacağız.

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini de script desteği olmadığından ve anket sonuçları da script ile geldiğinden anlık görünmeyecektir maalesef. Alternatif bir şekilde göstermeye çalışacağız eğer mümkünse. Yoksa özelliği devre dışı bırakacağız.
ilgilendiğiniz için teşekkürler:)

Son düzenleme:

CsWqIve34

Üye
opera mobile kullanabilirsiniz alternatif olarak

• Beğen