Opera Max v0.9.670.4 (veri tasarruf uygulaması)

 • 27 Ağustos 2014
 • 781 Okunma
 • 2 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Opera Max – Veri Yöneticisi - Google Play'de Android Uygulamaları

  Gereken Android sürümü
  4.0 ve üzeri

  Opera Max telefonunuzdaki hemen hemen her uygulama için video, fotoğraf ve görüntüleri sıkıştırır. Eğer sınırlı bir veri planlamanız varsa ve aylık sınırınızı aşmadan, video ve fotoğraf paylaşım uygulamalar ile daha fazla zaman geçirmek isterseniz; Opera Max, % 50'ye kadar telefonunuza gelen verileri sıkıştırabilir. Sizin 1 GB’lık veri planınız % 50 kadar daha uzun sürer.


  Açıklama
  Opera Max telefonunuzdaki hemen hemen her uygulama için video, fotoğraf ve görüntüleri sıkıştırır. Eğer sınırlı bir veri planlamanız varsa ve aylık sınırınızı aşmadan, video ve fotoğraf paylaşım uygulamalar ile daha fazla zaman geçirmek isterseniz; Opera Max, % 50'ye kadar telefonunuza gelen verileri sıkıştırabilir. Sizin 1 GB’lık veri planınız % 50 kadar daha uzun sürer. *

  Daha fazla mobil video izleyin
  Opera Max -çok büyük miktarda veri tüketimi yapan- mobil videoları sıkıştırabilen bu türdeki ilk uygulamadır. Uygulama, videoları çok daha hafif hale getirir. Opera Max 10MB’lık bir videoyu 3MB’a kadar indirebilir.* Ve bunu sadece tarayıcı için değil, telefonunuzdaki tüm uygulamalar için de yapabilir.

  Verilerinizi nasıl koruyacağını ayarlayın
  Opera Max veri pahalı ve ucuz olduğunda bunu bilir. Opera Max’ı veri ağınız dışına çıktığınızda ya da dolaşım esnasında sizi algılayıp, veri tüketen uygulamaları engelleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Veri tüketerek maliyet oluşturabilecek uygulamaları sadece WiFi üzerinde çalışmasını sağlayacak şekilde ayarlayabilir ve veri planınız içerisinde kalabilirsiniz.

  Uygulamalarınızı kontrol altında tutun
  Opera Max, veri kullanımını izler ve veri tüketiminde aslan payını hangi uygulamaların aldığını size bildirir. Günlük ya da aylık olarak telefonunuzun veri planınızı nasıl kullandığını size raporlar ve Opera Max’ın ne kadar veri tasarrufu yaptığını görebilirsiniz.

  Gizliliğinizi koruyun
  Opera Max, herhangi bir hassas veriye dokunmaz ve aynı zamanda banka uygulaması ya da güvenli e-posta gibi şifrelenmiş bilgilerden uzak durur. Uygulama sadece veri tasarrufu sağlamak için gereken bilgilere bakar. Resimleri, videoları, sohbetleri veya benzeri bilgileri saklamaz.

  Şarj edin ve kaydedin
  Biz Opera Max’ı ücretsiz olarak sunuyoruz ve sadece sponsorlarımızdan gelen reklamları izlemenizi, bizi arkadaşlarınızla paylaşmanızı ya da Google Play mağazasında (beta süresince herhangi bir reklam olmayacak ve keyif almanız için tamamen ücretsiz) oylamanızı istiyoruz. Opera Max’ı tekrar şarj etmek sadece bir saniye sürer ve sonrasında size daha ne kadar veri tasarrufu zamanının kaldığını söyler.
  Uygulama sadece cihazla kullanılan mobil veri üzerinde etkili oluyor – üzgünüz harici bağlantıyı desteklemiyor- ve Wi-Fi (kablosuz) bir bağlantı üzerindeyken herhangi bir şey sıkıştırmıyor. Mobil veri için optimize edilmiş uygulamalarda (YouTube gibi) herhangi bir veri tasarrufu göremeyebilirsiniz. Opera Max, veri sıkıştırdığında çok az bir kalite farklılığı görebilirsiniz, fakat buradaki tasarruf daha fazla video izleme süresi ve daha az veri trafiği endişesini ifade etmektedir.
  Opera Max, mobil veri tasarrufu teknolojisi üzerine 10 yılı aşkın süredir araştırma ve geliştirme deneyimi olan Opera Software firmasının bir ürünüdür. 1994 yılından bu yana, Opera ürünleri tüm dünyadaki insanları istedikleri bilgiye ulaştırmak, diğer insanlarla iletişime geçirmek ve web üzerinde keyifli zaman geçirmelerini sağmak için tasarlandı. Opera Software, AB gizlilik yasalarına tabidir ve biz, sizin güvenliğinizi sağlamayı en öncelikli görevimiz olarak görüyoruz.
  * Veri tasarrufu ABD'deki beta kullanıcılarının örneklemelerine dayanmaktadır. Sonuçlar sizde farklılık gösterebilir.
   


  Yazan: Bahadir_fb

  Opera Max v0.9.670.4 (veri tasarruf uygulaması) İndir

  Mobil cihaz ile gönderdi
 2. :tşk: dostum :oke:
   
  Bahadir_fb bunu beğendi.
 3. :rica: dostum :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  asigsasi bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 18:59