İpucu Opera ile Youtube'a Girmek (ROOT).

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Opera ile Youtube'a Girmek (ROOT).
Sa arkadaşlar mâlumunuz üzere Youtube tekrar kapatıldı. Diğer kapanışında da Opera Mini ile Youtube'a girebiliyordum, arama yapabiliyordum, linki kopyalayıp youtube-video converterlara yapıştırıp-indirip izleyebiliyordum ama videoya direkt olarak tıkladığımda ise o lanet Youtube android uygulamasına yönlendiriyordu ve video açılmıyordu, yorumlar vs görülmüyordu. Bu sabah videoya direkt olarak tıkladığımda önüme seçenekler sundu: Youtube uygulaması, mx player, vlc player vs... Ben mx playeri seçtim ve video açıldı, bitene kadar izlememe rağmen bir problem olmadı yani videoyu izledim. Çok şaşırdım ve tekrar olacak mı acaba dedim ve aynı videoya tekrar tıkladım ama bu kez beni Youtube'a yönlendirdi. Sonra aklıma bir fikir geldi ama telefonum rootlu olmadığı için uygulayamadım: Sistem dosyası olan o lanet Youtube uygulamasını kaldırmak, böylece videoya tıkladığımızda direkt olarak Youtube'a yönlendirmeyecek ve bize seçenekler sunacak (mx player, vlc vs...) biz de mx playeri seçip videomuzu izleyebileceğiz. Ben böyle düşünüyorum. Telefonu rootlu olan bir arkadaş Youtube sistem uygulamasını silip, bu dediklerimi deneyip-uygulayıp, bizi bilgilendirirse iyi olur teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

ByKatre

ByKatre

Üye
hmmm olur mu acabaaksam arkadaşlardan birinde denerim bakalım :)unutmazsam sen neden yapmıyorsun kardeş rootlasana

• Beğen
Tepkiler: mehmetcogurcu
ByKatre

ByKatre

Üye
senin telefon ne kardeş root yapsana

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
hmmm olur mu acabaaksam arkadaşlardan birinde denerim bakalım :)unutmazsam sen neden yapmıyorsun kardeş rootlasana

Yakın zamanda (5-10 gün) içinde telefonumu değiştireceğim ve bunu da satacağım. Elimden geldiği kadar temiz kullandım (yazılımsal ve fiziksel olarak) onun için rootlamadım ve rootlamayacağım, bu konuyu da zaten kendim için değil maxicep ailesine katkıda bulunmak için açtım (en azından işe yarayıp yaramadığını da öğrenmiş oluruz) :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Yakın zamanda (5-10 gün) içinde telefonumu değiştireceğim ve bunu da satacağım. Elimden geldiği kadar temiz kullandım (yazılımsal ve fiziksel olarak) onun için rootlamadım ve rootlamayacağım, bu konuyu da zaten kendim için değil maxicep ailesine katkıda bulunmak için açtım (en azından işe yarayıp yaramadığını da öğrenmiş oluruz) :)
Telefon ne?

ByKatre

ByKatre

Üye
hangi telefon ne alacaksın

ByKatre

ByKatre

Üye
terfi edeceksın :) discovery elite beklesene daha ucuz alırsın daha yüksek özellikler

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
terfi edeceksın :) discovery elite beklesene daha ucuz alırsın daha yüksek özellikler

Donanım olarak yeterli bana, zaten sadece orta seviye akıllı telefon+orta seviye kamera olduğu için alıyorum o "telefon"u :D

ByKatre

ByKatre

Üye
sen bilirsin :)Olmadı Kaldırdım Youtubeyi Sormadı Opera Mini Youtube yok Açılmıyor dedi ama uc browser açtı kendi oynatıcısından :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Bende de olmadı. :)

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler denediğiniz için :DS4 zoom yerine direkt s4 aldım.

Üst Alt