Online paket yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Ripmyfeel

Üye
    Konu Sahibi
Online paket yükleme
Arkadaşlar biliyosunuz virüsten dolayı tarifelerimizi online yükledik ben de öyle yaptım 10 gb kullanıyodum normalde, şu an düşürmek istiyorum ama tarifem otomatik yenileniyo ve nasıl iptal edeceğimi bilmiyorum acaba bilgisi olanlar paylaşabilir mi daha önce yapanlar.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Dijital operatör uygulamasından iptal edebilirsin

yeumyang

yeumyang

Moderator
Hat faturalı mı faturasız mı paket tarife ismi nedir Dijital Operatör uygulamasından bakabilirsiniz

Ripmyfeel

Üye
    Konu Sahibi
Hat faturalı mı faturasız mı paket tarife ismi nedir Dijital Operatör uygulamasından bakabilirsiniz
Faturasız hat kullanıyorum gnç süper 10 gb paketini kullanıyorum ama dijitalden yükleme yapınca otomatiğe bağladı normalde bayilere gidiyodum. Bakıyorum ama iptal et gibi bir seçenek bulamadım.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Faturasız sa iptal edilir kolay IPTAL GNC SUPER 10 GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş

Ripmyfeel

Üye
    Konu Sahibi
Faturasız sa iptal edilir kolay IPTAL GNC SUPER 10 GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir
Aaa evet doğru tarifemin bitmesine yakın bir tarihte iptal ederim çok teşekkür ederim vallahi çok uğraşacaktım yoksa :-)

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
yeumyang

yeumyang

Moderator
Rica ederim paket bitmesini beklemenize gerek Yok şimdi mesaj atarsanız zaten 30 günün sonunda iptal olur

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Mesut Aktaş ve fatihmenteş

Üst Alt