Online oyun hesabını nasıl silerim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Online oyun hesabını nasıl silerim?
Evet arkadaşlar game of war hesabını sıfırlamak istiyorum. Oyunun verilerini sildim olmadı sildim yükledim olmadı format attım olmadı. Son çarem sizin tecrübeli fikirleriniz.

Silinen Üye 2572102

Kapalı Hesap
Oyun google hesabina kayitli oldugun icin veri silmek bir ise yaramaz. Google hesabindan kayitli oyun silmeyi bende cok aradim ama bulamadim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
İşte google hesabından kaldırmanın bir yolu vardır elbet diye düşünüyorum

androfilex

androfilex

Üye
Gogle hesabındaki bir uygulamanın verilerini kaldırmak için şu adımları izleyebilirsiniz.
> Ayarlar > Uygulamaları Yönet > Buradan gizli uygulama verilerini silip Google Drive ile bağlantısını kestikten sonra verileriniz tamamen silinecektir.
Eğer silinmezse şu an hatırlayamadığım başka bir yol daha paylaşabilirim.

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@, Silinen Üye 484994 ve Silinen Üye 2572102

Silinen Üye 2572102

Kapalı Hesap
@androfilex Tesekkurler buyuk ihtimal ise yarar su anda lazim degil lazim olunca kullanirim.

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 rus 5.0 loadıng..

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
İşe yarar mı bilemem ama alternatif olarak şunu söyleyeyim: Playstore üzerinden google oyunlar (ya da buna benzer bir ismi vardı) uygulamasını kur. Google'nin resmi oyun ayarları uygulamasıdır. Onu kurup giriş yapınca, o hesaba tanımlı oyunları "bağlı uygulamalar" ya da "bağlı oyunlar" bölümünde görebiliyorsun. Bağlantıyı oradan keserken verileri de temizlemeyi seçersen çözüm olabilir.

flunight

Üye
Arkadas millet muzikcalarda ses kalitesine bakar,ekolayzirina basina tizine diger ozelliklere filan bakar.senin aradigin kritere bak ya:birak::ehe

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Şunuda deneyebilirsin oyunun ayarlar bölümündn reset data veya resetle ilgili bişi yazar ordan sıfırlayabilirsin ben nfs no limitte öyle yaptım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Gogle hesabındaki bir uygulamanın verilerini kaldırmak için şu adımları izleyebilirsiniz.
> Ayarlar > Uygulamaları Yönet > Buradan gizli uygulama verilerini silip Google Drive ile bağlantısını kestikten sonra verileriniz tamamen silinecektir.
Eğer silinmezse şu an hatırlayamadığım başka bir yol daha paylaşabilirim.
Kardeşim gizli uygulama yoktu malesef sadece google programları vardı ve whatsapp. Neyse sonuç olarak yeni play hesabı aldım yoksa kafayı yiyecektim
İşe yarar mı bilemem ama alternatif olarak şunu söyleyeyim: Playstore üzerinden google oyunlar (ya da buna benzer bir ismi vardı) uygulamasını kur. Google'nin resmi oyun ayarları uygulamasıdır. Onu kurup giriş yapınca, o hesaba tanımlı oyunları "bağlı uygulamalar" ya da "bağlı oyunlar" bölümünde görebiliyorsun. Bağlantıyı oradan keserken verileri de temizlemeyi seçersen çözüm olabilir.
Bu yöntem işe yaramamıştı kardeşim uyguladım ;)
Şunuda deneyebilirsin oyunun ayarlar bölümündn reset data veya resetle ilgili bişi yazar ordan sıfırlayabilirsin ben nfs no limitte öyle yaptım
Malesef bu yöntemi de defalarca denemiştim.

SONUÇ OLARAK ARKADAŞLAR YENİ HESAP İLE ÇÖZDÜM MECBUREN

Arkadas millet muzikcalarda ses kalitesine bakar,ekolayzirina basina tizine diger ozelliklere filan bakar.senin aradigin kritere bak ya:birak::ehe
Hadi ya forumun akıllısı artmış görmeyeli ;)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994 ve androfilex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt