online alışveriş -GEEK-

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
    Konu Sahibi
online alışveriş -GEEK-
s.aleyküm millet. ya bi sıkıntı yaşıyorum da burası da uygun bi yer mi konu açmak için bilmiyorum ama gene de soracam. benim genç bankkartım var. şu hepinizin de bildiği ziraat bankasının kyk bursu alanlara verdiği kart. ben bu kartla daha önce yerli yabancı birçok siteden online alışveriş yapabiliyordum. ama son aylarda hiçbir sitede alışveriş yapamıyorum. haa gittigifiyor la şu kitapyurdu.com siteleri hariç. Şimdi mesele şu geek adlı bi yabançı alışveriş sitesi var. google yazınca ilk başta çıkıyor zaten yanında wish de yazabilir farketmez ikisi de aynı sitedir. ben bu siteden alışveriş yapıyordum ama şimdi bankanız ödemeyi reddetti lütfen bankanızla iletişim kurun falan diyor. müşteri hizmetlerini aradım kartınızla veya hesabınızla ilgili bi sıkıntı yoktur diyo. bankamızın bazı sitelerle alışveriş anlaşması yoktur o sitelerden alışveriş yapamazsınız dedi ordaki abla. ben de daha bu geek denen sitenin anlaşmalı mı anlaşmasız mı olduğunu sormadım ona. şimdi mesele acaba yine de bi sıkıntı var mı böyle bi sıkıntı yaşayan var mı. bu sitenin anlaşmalı mı anlaşmasız mı olduğunu nasıl öğrenebilirim. yahut bu kartla bu siteden alışveriş yapmanın bi yolu yordamı var mı yani çözümü. falan filan işte