OnePlus One 16 Avrupa Ülkesinde Satışa Çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
OnePlus One 16 Avrupa Ülkesinde Satışa Çıkıyor
Çin’li firma satışa ağını genişleterek daha yaygın kullanımı amaçladığını duyurdu.

OnePlus One duyurulduğu günden itibaren kısıtlı olan satış ağını genişleteceğini daha önce de duyurmuştu.

Yükselişe geçen Çin‘li firmalar arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan OnePlus, yaygınlaşmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız yıl içerisinde atağa geçen Çin’li firmaların pazar payı giderek artıyor. OnePlus One modeli ise bu kulvarda yükselişte olan ve adından çok söz ettiren bir model olmuştu. OnePlus One modeli için yapılan son bilgilendirmede ise 16 Avrupa ülkesinde daha satışa çıkacak yorumlarına neden oldu.

OnePlus yakın zamanda başlatacağı ziyaretlerine 16 Avrupa ülkesini açıklayarak başladı. Bu ülkeler Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Romanya, Slovakya ve Slovenya olarak belirtiliyor. OnePlus kurucu Carl Pei ve ekibi 9 Mart‘ta Varşova, 10 Mart‘taPrag ve 12 Mart‘ta ise Budapeşte‘de olacaklarnı duyurdu. Çeşitli etkinliklerin de olması beklenen gezide fiyatlandırma konusunda ise henüz bir açıklama yapmış değil.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yunanistanin neyine satışa çıkıyor anlamadım? :D adamların ekonomik krizi hat safada. Bari gel Türkiye'ye de burda daha çok sat :)

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bende Fransa, Almanya, ingiltere, italya falan olur sandım listeye bak ya xD

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yunanistanin neyine satışa çıkıyor anlamadım? :D adamların ekonomik krizi hat safada. Bari gel Türkiye'ye de burda daha çok sat :)
Geleceği konusunda kesin olmasa da açıklama var. Resmi kanal arayışı içindeler :oke:

Üst Alt