OnePlus 8/8 Pro - OxygenOS 11 OTA

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
OnePlus 8 ve 8 Pro için Android 11 tabanlı ilk OxygenOS 11 OTA sürümü yayınlandı. Aşağıda yer alan linklerden indirebilirsiniz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Mesut Aktaş ve TheNightMare.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
OnePlus 8 ve 8 Pro için Android 11 tabanlı OxygenOS 11 OTA üzerinden yayınlandı.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt