Haber OnePlus 6, 21 Mayıs'ta Duyurulabilir


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi


Çin merkezli üretici OnePlus'ın bir sonraki amiral gemisi katili akıllı telefonu OnePlus 6'nın tanıtım tarihini çok kısa bir süre kaldı ancak şirket henüz resmi bir tanıtım tarihi açıklamadı. Bu arada Gsmarena'nın bir haberine göre OnePlus 6 tanıtımının 21 Mayıs tarihinde yapılacak. Gsmarena, bu tarihinin kaynağı açıklamazken, bilginin kendilerine ipucu olarak geldiğini iddia ediyor. Bilgilerin, yeni OnePlus telefonu kullanıma sunulmadan önce denemek üzere seçilen OnePlus sahiplerine, şirketin yeni LAB programı çerçevesinde gönderilen bir e-posta üzerinden ortaya çıktığı belirtiliyor.

LAB programı için kayıtlı bir Gsmarena okuyucusunun, lansman tarihi ile birlikte tüm şartlar ve koşulları içeren bir e-posta aldığı iddia ediliyor. OnePlus 6, gerçekten 21 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulacak olursa, bu şirketin son dört yıl içinde yaptığı en erken lansman olacak.

Üst düzey teknik özelliklerinin yenı sıra sahip olacağı yeni cam tasarımın nedeni ile heyecanla beklenen OnePlus 6, Qualcomm Snapdragon 845 yonga setine ve 8GB RAM bellek seçeneğine sahip olacak. Küçük bir çentikle birlikte 6.28 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olacak OnePlus 6, Çin merkezli şirketin su geçirmezlik ve kablosuz şarj desteğine sahip ilk akıllı telefon modeli olabilir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt