önemli! Youtube'a reklam vermek..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
önemli! Youtube'a reklam vermek..
Arkadaşlar bir çok klibim var ve izlenimleri en fazla 3000'e çikti ben beni de on binler izlesin istiyorum. Youtubeye reklam veriliyor mu ? Veriliyorsa nerede yayinlaniyor reklamlar ve gunde on liralik reklam versek ornegin 4 gunluk. Ne kadar insan izler ilgililer bi zahmet yazsin..

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bence Ugrasma, Benim 100 Bin Izlenen Videolarim Vardi .. Hepsini Sildim .. Ama Sosyal Aglarda Paylas, Paylastir .. Gerek Yok Yani

corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
Bence Ugrasma, Benim 100 Bin Izlenen Videolarim Vardi .. Hepsini Sildim .. Ama Sosyal Aglarda Paylas, Paylastir .. Gerek Yok Yani

Abi sosyal ağda paylaşılıyor zaten. biz şarkı yapıyoruz. o yüzden izlenme istiyoruz. bize bir tavsiye ver sence ne yapmalıyız ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Inan Kimse Reklamlara Tiklamiyor .. Hele Hele Turkler Hic Tiklamiyor (Bilirsin) ..
E Yabancilarda Tiklasa Ne Olur Ki .?
Forumlarda Paylasin .? Linki Ozelden Bana At, Yada Burdan At .. Sosyal Adeslerimde Paylasip, Paylastiririz .. Sosyal Cevrem Genistir :oke:

corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
Inan Kimse Reklamlara Tiklamiyor .. Hele Hele Turkler Hic Tiklamiyor (Bilirsin) ..
E Yabancilarda Tiklasa Ne Olur Ki .?
Forumlarda Paylasin .? Linki Ozelden Bana At, Yada Burdan At .. Sosyal Adeslerimde Paylasip, Paylastiririz .. Sosyal Cevrem Genistir :oke:

Atıyorum abicim :)

semihguney

semihguney

Üye
bence kasmaya gerek yok , bu biraz kısmet işi , iddalıysanız yeteneksizsinize katılin belki birşeyler olur

corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
bekliyoruz zaten. katılacagız inşaAllah.

- - - Eklendi - - -

bu arada klp :) http://www.youtube.com/watch?v=8HKb6yK9PL4

ismail

ismail

Üye
underground da tanınırak sehabe, şanışer, pit10, sansar salvo gibi önemli izlenme oranlarına ulaşabilirsiniz.

Sert takılıyosunuz bu yüzden Joker veya Allameden bikaç featle fırlarsınız :D

• Beğen
Tepkiler: corchy
corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
Amacımız şu an biraz daha tanınmak ve daha güzel işler yapmak :) Umarım istediğimiz gibi olur.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Youtube için Adsense hesabı alabilirsin. Google'da arama yaparsan nasıl hesap açılacağını gösteren onlarca konu bulabilirsin. Eğer Youtube hesabında orjinal videolar yayınlıyorsan para kazanabilirsin. Ancak daha önce yüklenen videoları tekrardan yüklersen o videolarından reklamlar kaldırılıyor telif haklarından dolayı.

corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
Youtube için Adsense hesabı alabilirsin. Google'da arama yaparsan nasıl hesap açılacağını gösteren onlarca konu bulabilirsin. Eğer Youtube hesabında orjinal videolar yayınlıyorsan para kazanabilirsin. Ancak daha önce yüklenen videoları tekrardan yüklersen o videolarından reklamlar kaldırılıyor telif haklarından dolayı.

Söz müzik bana ait hepsi benim kendi eserim. Peki bu dediğiniz işlem reklam işlemimi para işlemimi ?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Youtube'da videonun üzerinde ve sağ taraftaki listenin üzerinde reklam görürsünüz. O reklamlar videoyu Youtube'a yükleyen kişi tarafından gösterilir çoğu zaman. Önce kendine bir Youtube kanalı kurmalı ve ardından Adsense'e başvuru yapmalısın. Başvurun onaylandıktan sonra sen de videolarında ve kanalında reklam gösterebilir, bu reklamlardan tık başı yada gösterime oranla para kazanabilirsin. Ufak bir araştırma yaparsan tam olarak anlarsın.

Youtube'a yüklediğin tüm videolarına ayda 10000 ziyaretçi geldiğini farz edersek, en kötü ihtimalden 50-100$ arası kazanç elde edebilirsin.

avcitalip

avcitalip

Üye
kardeşim size hiç ama hiç uğraşmamanızı tavsiye ederim niye derseniz bu ülkede ünlüler birden beliriyor :evet: (bkz.Can Bonomo)

corchy

corchy

Üye
    Konu Sahibi
Youtube'da videonun üzerinde ve sağ taraftaki listenin üzerinde reklam görürsünüz. O reklamlar videoyu Youtube'a yükleyen kişi tarafından gösterilir çoğu zaman. Önce kendine bir Youtube kanalı kurmalı ve ardından Adsense'e başvuru yapmalısın. Başvurun onaylandıktan sonra sen de videolarında ve kanalında reklam gösterebilir, bu reklamlardan tık başı yada gösterime oranla para kazanabilirsin. Ufak bir araştırma yaparsan tam olarak anlarsın.

Youtube'a yüklediğin tüm videolarına ayda 10000 ziyaretçi geldiğini farz edersek, en kötü ihtimalden 50-100$ arası kazanç elde edebilirsin.

Çok teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

kardeşim size hiç ama hiç uğraşmamanızı tavsiye ederim niye derseniz bu ülkede ünlüler birden beliriyor :evet: (bkz.Can Bonomo)

Çok haklısınız. emeklerimiz görülmüyor gerçekten. gerçi su an şikayetçi değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt