Yardım ÖNEMLİ - cihaz hack

Sponsorlu Bağlantılar

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
ÖNEMLİ - cihaz hack
Arkadaşlar cihazıma 2 yıl önce felan hack yapmıştım.yani uygulamaları rahatlıkla kurabiliyodum.ama dünden beri hangı uygulamayı denesem sertifika hatası veriyor.bunu nasıl çözebilirim.format atmak istemiyorum.tekrar hack yapmaya çalıştım ama olmadı.lütfen yardım.cihaz nokia c6-01Arkadaşlar lütfen yardım edin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
CFW Yükle Yada OFWye Sertifikasız Uygulama Yükleme Modunu At Rahatça Kullan Uğraşma Hackle

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
O işlemi yaparsam dosyalarım gider.ben format atmak istemiyorum.farklı yoldan halledemem mi

ByBilir

ByBilir

Üye
NOKİA C7 SYMBİAN HACK YAPMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen yardım edin

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
sertifika'nın süresi bitmiş olabilir tahminimce, dosyalarını bilgisayara yedekleyip evols cfw'sini yükle.bence yani :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
muhammed4949

muhammed4949

Üye
format atınca c:/deki dosyalar silinir hafıza kartındakiler dil yani hard format atarsın sonra yine hack yapar kullanırsın

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
Hard format atsam silinmez mi dosyalar ?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
hard formatta c sürücüsündeki her şey silinir hafıza kartı depo hafızası gibi sürücülere dokunmaz bile :D

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
C de yüklü uygulamalar var.yedek işi sıkıntı.format atmadan farklı yoldan çözmem mümkün degil mi acaba ya

asigsasi

asigsasi

Üye
menüde rompachter varmı belki yamalar aktif değildir

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
Evet var hocam.açtıgımda ilk resimdeki uyarıyı veriyor.sonra tamam dedigim de öbür resimdeki gibi gözüküyor ?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Evet var hocam.açtıgımda ilk resimdeki uyarıyı veriyor.sonra tamam dedigim de öbür resimdeki gibi gözüküyor ?

benim başıma da gelmişti bu olay hack yaparken antivürüste 3 dosya var bilion onların hepsini işaretleyip restore all diyon sonra rompatcher kur :oke:

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
Rompatcherde restore all seçenegi yok ? Adım adım anlatır mısın hocam çok sevinirim ?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Rompatcherde restore all seçenegi yok ? Adım adım anlatır mısın hocam çok sevinirim ?
rompatcherda dil zaten nortonda 3 dosyayı restore yapıyodun ya onların yanında tick olması lazım o tikleri koy öle rompatcheri yükle

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
Oldu sonunda ya çok sagolun arkadaşlar.linkte ki konu işime yaradı

fayzteck

fayzteck

Üye
    Konu Sahibi
:) çok sagolun

Üst Alt