önemli: Bakıp gecmeyın kımın ne bılgısı varsa yazsın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
önemli: Bakıp gecmeyın kımın ne bılgısı varsa yazsın
slm arkadaşlar s60 v5 uygulamalarını programları vs. türkçeleştirmek istiyorum bun ıcın hangı prgramı kullanmam gerek nette gezerken bır kac tanesıne rastladım ama onlarda hıkaye ornek:RESEdit v2.2) eyer yardımcı olursanız cok sevırınırım turkçeleştirmeyle ugrasan arkadaşlar varsa yardımcı olsun
NOT: BAKIP VEYA OKUYUP GEÇMEYİN ..
SAYGILAR

_ardaa

_ardaa

Üye
önce unsis ve makesis yada benzeri uygulamaları edinmen gerek, bunlardan unsis ile sis dosyalarını bir klasöre çıkartacaksın, sonra rsc dosyalarını bir hex editör ile
veya dediğin resedit uygulamasıda olur resource editördür o, yalnız her rsc dosyası editlenmez birkaç farklı resource editör programı denemen lazım, bittikten sonra makesis veya benzeri programla tekrar birleştirmelisin, yalnız eskiden birleştirme yaparken uygulama uid numarası değişiyordu ona dikkat etmen lazım.

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
tşk denıyorum

----------Eklendi @ 09:31:50 ---------- Yazıldı @ 09:12:13 ----------

olmuyor karde soyledıgın programı buldum turkcelestırmek ıstedıgım uygulamayın rsc dosyasını cıkarmak ıstıyorum ama cıkarmıyor programlar burda http://www.maxicep.com/yararli-bilg...s-ve-unmake-sis-kullanim-bilgileri-13374.html
aynen arkadasın dedıgını uyguluyorum programı secıyorum Extract Files e tıkladıgımda hıc tepkı yok anlamadım neden olmuyor

_ardaa

_ardaa

Üye
v5 olanları açmayabilir onların yapısı farklı ben çeviri işlerini yapmayalı uzun zaman oluyor yeni sistemlerde biraz daha farklı, v5 için olanı biraz araştırman gerek.
yeni versiyonlara çeviri yapan biri konuyu görürse daha net cevap verebilir.

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım siscontents ile açabilirsin sis dosyalarını ama türkçeleştirme için bende bir program bulamadım txt ile açsak da olmuyo çalışmıyor program

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
cvplar ve ve yardımınızdan dolayı teşekurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt