One X Arayüz takılmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
One X Arayüz takılmaları
Meraba arkadaşlar benim yakın bir arkadaşım One X aldı. Aldığından beri arayüzde takılma var Tüm Güncellemeleri aldı şu anda 4.0.4 Kullanıyor Fakat hala takılmalar Oluyormuş Şu anda apex launcher kullanıyor gerçekten komik htc sense olucak ve sen başka launcher kullanıcaksın :D Bir çözümü Var mı ? Cihazı Rootlamak istemiyor sordum başka rom yükleyelim mi diye fakat istemedi Lütfen yardım edin

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Bu takılmalar nasıl oluyor hala anlamış değilim :hmmm 100 Kişilik kulüpte nadir insanlarda da oldu bu. Cihazda ki tüm verileri silip fabrika ayarlarına dönsün. Eğer hala sorun varsa teknik servise götürsün :oke:

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
Denedim fabrika ayarları yapmayı servise 2 kere götürmüş 1. de sorun yok denmiş 2. de Güncelleme ile çözülebilir demiş fakat durum aynı anlamıyorum bu işi sende hiç oldumu takılmalar

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Hiç bi şekilde olmadı... Tekrar götürsün servise.

abandonware

abandonware

Üye
fabrika ayarlarına döndürdünüzmü :hmmm denedim yazmışsın ama...

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
Evet kesinlikle sadece root ve rom atmadım o kadar onuda istemiyor orjinal kalsın istiyormuş.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Teknik servise götürüp bizzat ordan elemana göstersin ve tepkisini de göstersin...

epts

epts

Üye
bende de güncellemeden sonra öyle bir problem olmadı.

abandonware

abandonware

Üye
bende de güncellemeden sonra öyle bir problem olmadı.

:hmmm bu işte bir tuhaflık var ama... sahte one x değildir inş ama ne biliyim... htc ye mail çekmişmiydiniz?

- - - Eklendi - - -

max payne gibi oyunlardada takılmalar oluyorumu ?

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Benim merak ettiğim mesela hangi yerlerde kasılma yapıyor ??? Arayüz deniyor ama.

The HybrıD

The HybrıD

Üye
Takılma yapması gerçekten çok ilginç arkdaşın dediği gibi 100 kişide nadir imei sorgulamadan bi sorgulatın bence

• Beğen
Tepkiler: cenkcenk97
The HybrıD

The HybrıD

Üye
Telefonun kayıtlı yani orjinal oluo olmadığını ve hangi ülkeden geldiğini görebilmen için araştır imei de öğrenebilirsin hangi ülke çıkışlı olduğunu bazı telefonlar pek sağlam olmayan ülkelerden çıkıyor dandik mal üreten

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
takılma olan cihaz sorunludur. yoksa imkansız yani..

Uruloki

Uruloki

Üye
Valla son güncelleme ile takılma bendede yok he arasıra android sebebiyle olan takilmalar hariç ki jb de böyle bi sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...